:: Mój blog www.SlawekSniegocki.pl ma już 4 miesiące.

Blog www.SlawekSniegocki.plCzas tak szybko pędzi. Tymczasem minęły  już cztery miesiące, od czasu kiedy 6 sierpnia umieściłem pierwszy wpis na swoim blogu. Przez te cztery miesiące wiele się wydarzyło.

16 września miała miejsce premiera mojej książki “Inwestuj we własny Dług“. Od razu stała się ona bestsellerem wydawnictwa Złote Myśli i błyskawicznie dotarła na pierwsze miejsce listy Top 10. Od momentu premiery Czytelnicy zamówili już ponad 2350 egzemplarzy, zarówno w wersji elektronicznej, jak i drukowanej. W dalszym ciągu książka znajduje się na liście Top 10 Złotych Myśli.

28 października premierę miała moja kolejna książka “Inwestuj we własny Etat“, będąca kontynuacją i rozwinięciem poprzedniej książki.  Ta również błyskawicznie dotarła na szczyt listy bestsellerów Złotych Myśli i do dzisiaj znajduje się na liście Top 10.

14 i 15 listopada brałem udział w pierwszym w Polsce Seminarium Edukacji Biznesowej w Warszawie. Jako pierwszy również na swoim blogu przekazałem relację z tej imprezy, która jest również przygotowaniem do wdrożenia platformy edukacji finansowej  “Kuźnia Milionerów”. Relację z tej imprezy umieszczoną na YouTube, możesz zobaczyć również na moim blogu.

17 listopada, obchodziliśmy w Polsce po raz pierwszy Dzień bez Długów . Z tej okazji  udzieliłem wywiadu dziennikarzom TV Polsat. Urywki wywiadu mogłeś zobaczyć w głównym wydaniu wiadomości TV Polsat 18 listopada o 18.50.

W ciągu tych czterech miesięcy ruch na stronie bloga zwiększył się 14-krotnie, a lista mailingowa moich Subskrybentów, którą tworzę od początku roku, wzrosła aż 120-krotnie. Moje książki kupiło już ponad 3500 Czytelników. Najbardziej zresztą cieszą mnie ich opinie, z których część umieściłem na swojej stronie.

Co do planów, około 10 grudnia moja książka “Inwestuj we własny Dług” będzie miała ogólnopolską premierę wydawniczą i będzie dostępna między innymi w sieci salonów EMPiK-u. Mam nadzieję, że stanie się bestsellerem.

Wkrótce uruchamiam własne autorskie Warsztaty-Finansowe online, które mają na celu tak jak moje książki, przekazać Uczestnikom praktyczną wiedzę  i pomóc im w  wychodzeniu z długu i budowaniu niezależności finansowej.

Pracuję również nad kolejnymi dwoma książkami. Szczególnie duże nadzieje pokładam w książce o mojej ulubionej formie inwestycji czyli o nieruchomościach. Wszystko wskazuje na to, że przyszły rok będzie bardzo dobrym rokiem dla nieruchomości. A książki opisujące inwestycje “od kuchni”, pokazujące narzędzia i dużą ilość przykładów, zawsze znajdą Czytelników.

Na koniec chciałem Ci podziękować za to, że tu często zaglądasz. I mam nadzieję, że tak już zostanie. Jeżeli zawarte przeze mnie materiały uważasz za użyteczne, przekaż informację o mojej stronie swoim bliskim i znajomym.

Dziękuję i pozdrawiam.

1 thought on “:: Mój blog www.SlawekSniegocki.pl ma już 4 miesiące.

  1. Mariusz Reply

    Czekam na książkę na temat nieruchomości z niecierpliwościa;-)
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz