:: „Inwestuj we własny dług” – bestseller na liście Onepress.pl

Inwestuj we własny długZ wielką radością donoszę, że moja książka „Inwestuj we własny Dług „, której wydawcami są wspólnie Wydawnictwo Helion i Złote Myśli w serii OnePress Exclusive została kolejny raz bestsellerem.

Książka jest dostępna od połowy grudnia 2009 r. w sklepie internetowym Helion a także we wszystkich dobrych księgarniach w Polsce, w tym w sieci salonów EMPiK i Traffic Club

Jak widać przedstawiony w książce „Inwestuj we własny Dług” system 7. kroków umożliwiających poradzenie sobie z pętlą zadłużenia i zawarte w niej narzędzia pomocne w rozpoczęciu  szybszej spłaty złego długu, przypadły do gustu kolejnej grupie  Czytelników.

Dzięki popularności wśród Czytelników księgarni Onepress.pl, moja książka znalazła się na liście bestsellerów TOP 20 tego wydawnictwa, pomiędzy takimi znakomitymi pozycjami jak dwie książki Joe Vitale, książki Andrzeja Batko, Piotra Michalika czy Piotra Majewskiego. Znaleźć się w tak doborowym towarzystwie to dla mnie prawdziwy powód do dumy. Poniżej podaję Ci linka do strony z bestsellerami Onepress.pl:

Lista Top 20

Zapraszam Cię na stronę www.Helion.pl, do księgarń, salonów EMPiK-u i Traffic Club po najnowsze wydanie mojej książki. Poznasz ją po okładce jak na ilustracji do tego wpisu.

Dziękuję Ci serdecznie za polecanie moich książek swoim znajomym i bliskim.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.