:: „Inwestuj we własny Dług” – premiera mojej książki w EMPiK-u

Inwestuj we własny długZ przyjemnością informuję, że 8 grudnia miała miejsce ogólnopolska premiera wydawnicza mojej książki „Inwestuj we własny Dług „. Tym razem wydawcami są wspólnie Wydawnictwo Helion i Złote Myśli.  Książka została wydana w serii OnePress Exclusive.

Książka jest dostępna w sklepie internetowym Helion a od 15 grudnia możesz ją znaleźć we wszystkich dobrych księgarniach w Polsce, w tym w sieci salonów EMPiK i Traffic Club. Książka jest również dostępna w portalu finansowym Bankier.pl. Natomiast na stronie Nowoczesna  Firma.pl, ukazał się właśnie wywiad ze mną, który dostępny jest również na stronach www.Helion.pl.

W związku z otwarciem nowego salonu Traffic Club w Gliwicach, wraz z Wydawcami książki zaprosiłem Ciebie i Twoich znajomych na spotkanie autorskie ze mną.

Spotkanie odbyło się  16 grudnia (środa) o godzinie 18.00 w nowo otwartym salonie książki Traffic Club w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach, przy ulicy Lipowej 1.

Mam nadzieję, że to wydanie „Inwestuj we własny Dług”, tak jak poprzednie stanie się bestsellerem. Jeżeli zastanawiasz się nad prezentem dla swoich bliskich na Święta, ta książka z pewnością jest dobrym pomysłem. (Sam ją wysłałem swojej Mamie i Siostrze).

Tak jak w wydaniu Złotych Myśli, w książce „Inwestuj we własny Dług” przedstawiam system 7. kroków umożliwiających Ci poradzenie sobie z zadłużeniem i rozpoczęcie jego szybszej spłaty. Po co? Zły dług to główna przeszkoda na drodze do osiągnięcia przez Ciebie niezależności finansowej. Początek tej drogi to jak najszybsza inwestycja nadwyżek finansowych w spłatę złego długu.

W premierowej książce znajdziesz wiele przydatnych narzędzi niezbędnych do  inwestycji we własny dług. W powszechnej opinii ludzie ograniczają widzenie swoich zasobów jedynie do pieniędzy. Ponieważ wydaje im się, że nigdy nie mają wystarczająco dużo pieniędzy aby inwestować, stale żyją w poczuciu niedostatku. A wracając do inwestowania we własny dług. Jak to możliwe i co to w praktyce oznacza?

Inwestowanie we własny dług rozpoczyna się od umiejętnego zarządzania wydatkami i zarobkami. Powoduje to tworzenie oszczędności i nadwyżek, które później mogą zostać wykorzystane do szybkiej spłaty wszystkich złych długów. Dlatego też dokładnie wyjaśniam zasady zmniejszania złego zadłużenia za pomocą inwestowania stworzonych nadwyżek finansowych.

Zapraszam Cię na stronę www.Helion.pl, do księgarń, salonów EMPiK-u i Traffic Club po najnowsze wydanie mojej książki. Poznasz ją po okładce jak na ilustracji do tego wpisu.

Dziękuję Ci serdecznie za polecanie moich książek swoim znajomym i bliskim.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.