:: “Inwestuj we własny dług” – PREMIERA najnowszej książki

Pobierz darmowy fragment PdfJak już wiesz, 16 września b.r. w Wydawnictwie Złote Myśli miała miejsce premiera mojej najnowszej książki:

„Inwestuj we własny dług – 7 kroków dzięki którym spłacisz kredyt przed terminem i jeszcze na tym zarobisz”

Dzięki takim Czytelnikom jak Ty, książka stała się błyskawicznie hitem, zajmując 1. miejsce na liście bestsellerów wydawnictwa Złote Myśli.

Jednak, kiedy wyjaśniam rozmówcom koncepcję mojej książki, widzę ich zdziwienie. Mówią: “Nie rozumiem. Jak można inwestować we własny dług?”

W książce przedstawiam właśnie system 7. kroków umożliwiających Ci poradzenie sobie z zadłużeniem i rozpoczęcie jego szybszej spłaty. Po co? Zły dług to główna przeszkoda na drodze do osiągnięcia przez Ciebie niezależności finansowej. Początek tej drogi to jak najszybsza inwestycja nadwyżek finansowych w spłatę złego długu.

W publikacji tej znajdziesz także wiele przydatnych narzędzi niezbędnych do tego rodzaju inwestycji. Wspólnie ze Złotymi Myślami przygotowaliśmy także dodatkowe bonusy dla osób, które będą chciały jako pierwsze zapoznać się z treścią książki. Mam nadzieję, że zawarta w niej wiedza będzie pomocna i Tobie. Po szczegóły wysyłam do książki.

W powszechnej opinii inwestować można tylko pieniądze. To przykład zawężonego widzenia. Większość ludzi ogranicza widzenie swoich zasobów jedynie do pieniędzy. Ponieważ wydaje im się, że nigdy nie mają wystarczająco dużo pieniędzy aby inwestować, stale żyją w poczuciu niedostatku. Ale wracając do inwestowania we własny dług. Jak to możliwe i co to w praktyce oznacza?

Inwestowanie we własny dług rozpoczyna się od umiejętnego zarządzania wydatkami i zarobkami. Powoduje to tworzenie oszczędności i nadwyżek, które później mogą zostać wykorzystane do szybkiej spłaty wszystkich złych długów. Polega również na zmianie nawyków finansowych i inwestowaniu czasu w rozwój umiejętności inwestycyjnych.

W premierowej książce, wyjaśniam zasady zmniejszania złego zadłużenia za pomocą inwestowania stworzonych nadwyżek finansowych. W kolejnej książce, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Złote Myśli już w październiku b.r. wyjaśniam w jaki sposób inwestując w zwiększenie dobrego długu, możesz zwiększać prędkość budowania własnego majątku. Obie książki to początek całej serii wydawniczej.

Zapraszam na stronę Złotych Myśli i zapoznanie się z moją najnowszą książką.

Dziękuję Ci serdecznie. Skoro uznałeś moją książkę za wartościową, poleć ją proszę swoim znajomym i rodzinie.