Z wielkÄ… radoÅ›ciÄ… donoszÄ™, że moja książka „Inwestuj we wÅ‚asny Etat . Jak zbudować finansowÄ… niezależność pracujÄ…c na etacie”, której wydawcÄ… jest Wydawnictwo Helion (seria OnePress Exclusive) w najnowszym II rozszerzonym wydaniu, kolejny raz staÅ‚a siÄ™ bestsellerem.
Książka jest dostępna od 1 czerwca 2010 r. w sklepie internetowym Helion a także we wszystkich dobrych księgarniach w Polsce, w tym w sieci salonów EMPiK i Traffic Club.
Jak widać przedstawione w książce “Inwestuj we wÅ‚asny Etat” sposoby powiÄ™kszania majÄ…tku, zmniejszania wydatków i zadÅ‚użenia oraz ewolucyjna droga do niezależnoÅ›ci finansowej BEZ rzucania pracy i przewracania caÅ‚ego swojego życia do góry nogami, przypadÅ‚y do gustu kolejnej grupie Czytelników.
Dzięki popularności wśród Czytelników księgarni Onepress.pl, moja książka znalazła się na liście bestsellerów TOP 20 tego wydawnictwa, pomiędzy takimi znakomitymi pozycjami jak książki Richarda Bandlera, Andrzeja Batko, Davida Allena czy Joe Vitale.
Znaleźć się w tak doborowym towarzystwie to dla mnie prawdziwy powód do dumy. Poniżej podaję Ci linka do strony z bestsellerami Onepress.pl:
Zapraszam Cię na stronę www.Helion.pl, do księgarń, salonów EMPiK-u i Traffic Club po najnowsze wydanie mojej książki. Poznasz ją po okładce jak na ilustracji do tego wpisu.
Dziękuję Ci serdecznie za polecanie moich książek swoim znajomym i bliskim.
Popularność: 5%
Przeczytaj Podobne Wpisy:




















książka na pewno warta przeczytania, skłania do przemyśleń i zweryfikowania swojego podejścia. Niektóre przykłady oszczędzania (być może dla mnie) zbyt oczywiste.