:: “Inwestuj we własny etat” II wydanie rozrzerzone – bestseller na liście Onepress.pl

II wydanie książki "Inwestuj we własny etat" BestsellerZ wielką radością donoszę, że moja książka „Inwestuj we własny Etat . Jak zbudować finansową niezależność pracując na etacie”, której wydawcą jest Wydawnictwo Helion (seria OnePress Exclusive) w najnowszym II rozszerzonym wydaniu, kolejny raz stała się bestsellerem.

Książka jest dostępna od 1 czerwca 2010 r. w sklepie internetowym Helion a także we wszystkich dobrych księgarniach w Polsce, w tym w sieci salonów EMPiK i Traffic Club.

Jak widać przedstawione w książce “Inwestuj we własny Etat” sposoby powiększania majątku, zmniejszania wydatków i zadłużenia oraz ewolucyjna droga do niezależności finansowej BEZ rzucania pracy i przewracania całego swojego życia do góry nogami, przypadły do gustu kolejnej grupie Czytelników.

Dzięki popularności wśród Czytelników księgarni Onepress.pl, moja książka znalazła się na liście bestsellerów TOP 20 tego wydawnictwa, pomiędzy takimi znakomitymi pozycjami jak książki  Richarda Bandlera,  Andrzeja Batko, Davida Allena czy Joe Vitale.

Znaleźć się w tak doborowym towarzystwie to dla mnie prawdziwy powód do dumy. Poniżej podaję Ci linka do strony z bestsellerami Onepress.pl:

Lista Top 20

Zapraszam Cię na stronę www.Helion.pl, do księgarń, salonów EMPiK-u i Traffic Club po najnowsze wydanie mojej książki. Poznasz ją po okładce jak na ilustracji do tego wpisu.

Dziękuję Ci serdecznie za polecanie moich książek swoim znajomym i bliskim.

1 thought on “:: “Inwestuj we własny etat” II wydanie rozrzerzone – bestseller na liście Onepress.pl

  1. Andrzej Reply

    książka na pewno warta przeczytania, skłania do przemyśleń i zweryfikowania swojego podejścia. Niektóre przykłady oszczędzania (być może dla mnie) zbyt oczywiste.

Dodaj komentarz