:: Inwestuj we własny etat – premiera II wydania

Premiera II wydania książki "Inwestuj we własny etat"Właśnie ukazało się drugie rozszerzone wydanie mojej książki, której pierwsze wydanie stało się bestsellerem wydawnictwa Złote Myśli w 2009 roku.

“Inwestuj we własny etat. Jak zbudować finansową niezależność pracując na etacie.

– Milioner na stanowisku”

Drugie wydanie zostało poprawione i rozszerzone o nowe informacje na temat budowania własnej emerytury i inwestowania. Książka została wydana przez wydawnictwo Helion w serii OnePress Exclusive.

W książce przedstawiam sposoby budowania niezależności finansowej w oparciu o prace na etacie. Tak, tak. Jeżeli myślisz, że poradzę Ci abyś jak najszybciej rzucił pracę i założył własną działalność gospodarczą, to jesteś w błędzie. Własna firma nie jest niestety odpowiednim rozwiązaniem dla większości ludzi. Dlatego też w swojej książce pokazuje metodę dochodzenia do niezależności przez ewolucyjne wprowadzenie zmian w życiu.

“Inwestuj we własny Etat” to kontynuacja tematów rozpoczętych w książce “Inwestuj we własny dług”. Dlatego też pokazuję w niej inny sposób inwestowania we własny dług i wyjaśniam w jaki sposób inwestując możesz zwiększać prędkość budowania własnego majątku.

W obu mich książkach występują Konsekwentna Kinga i Rozrzutny Robert, na których przykładzie pokazuję zastosowanie wielu przydatnych narzędzi niezbędnych do tego rodzaju inwestycji. Mam nadzieję, że wiedza zawarta w książce będzie pomocna i Tobie. Zapraszam już dzisiaj na stronę  Wydawnictwa Helion oraz od 1 czerwca 2010 do wszystkich dobrych księgarń w Polsce.

Jeżeli uznasz tę książkę za wartościową, poleć ją proszę swoim znajomym i rodzinie. Dziękuję Ci serdecznie.

Sławek Śniegocki

2 thoughts on “:: Inwestuj we własny etat – premiera II wydania

 1. Piotr J. Synowiec Reply

  Ciekawy pomysł na książkę. Sam zachęcam swoich znajomych, poprzez rozmowy czy mojego bloga do zakładania swoich firm, a i również do inwestowania w siebie przy pracy na etacie.

  Z chęcią skonfrontuję swoje doświadczenia i myśli z Twoimi z tej książki. Właściwie to postaram się nawet zrecenzować ją na blogu, dla kontrastu w stosunku do tego o czym piszę 🙂

  Gratuluję wydania książki,
  Życzę powodzenia na drodze do sukcesu!

  Pozdrawiam,
  Piotr

  • Sławek Śniegocki Post author

   @Piotr,
   trzymam Cię zatem za słowo w sprawie recenzji (:))
   Zdaję sobie sprawę, że większość ludzi musi się nauczyć bycia przedsiębiorcą, w książce proponuję więc rozpoczęcie drogi do własnej firmy od pracy na etacie. Daje to możliwość zdobycia doświadczenia, środków, kontaktów, now-how…
   A pierwsze wydanie “Inwestuj we własny etat” jest w sprzedaży od listopada ubiegłego roku.

Dodaj komentarz