:: “Inwestuj we własny Etat” – Premiera najnowszej książki

Jak już wcześniej zapowiadałem, w Wydawnictwie Złote Myśli właśnie miała miejsce premiera mojej najnowszej książki. Jej tytuł to “Inwestuj we własny etat. Jak zbudować finansową niezależność pracując na etacie.” Książka została wydana w formie e-booka oraz w wersji papierowej (w przedsprzedaży).

Po pierwszym dniu sprzedaży książka ta wskoczyła do TOP 10 najlepiej sprzedających się książek Wydawnictwa Złote Myśli. W ten sposób na liście bestsellerów są obie moje książki.

W książce przedstawiam sposoby budowania niezależności finansowej dostępne dla osób pracujących na etacie, samozatrudnionych specjalistów i prowadzących samodzielnie działalność gospodarczą. Jeżeli jednak myślisz, że poradzę Ci abyś jak najszybciej rzucił pracę i założył własną działalność gospodarczą, to jesteś w błędzie. Tak samo nie poradzę Ci abyś zlikwidował firmę i zatrudnił się u kogoś. Jest inna metoda.

Jak wiesz jestem przeciwnikiem wprowadzenia rewolucyjnych zmian w życiu. Rewolucje zazwyczaj szybko się kończą a ich głównymi ofiarami są ci, którzy je wzniecili. Zamiast rewolucyjnych zmian propaguję zmiany ewolucyjne. Co prawda wprowadzanie takich zmian trwa dłużej ale ich pozytywne efekty są znacznie bardziej trwałe.

“Inwestuj we własny Etat” to kontynuacja tematów rozpoczętych w książce “Inwestuj we własny dług”. Pokazuję w niej drugi ze sposobów inwestowania we własny dług. Wyjaśniam również w jaki sposób inwestując w zwiększenie dobrego długu, możesz zwiększać prędkość budowania własnego majątku. Korzystam oczywiście z przykładów Konsekwentnej Kingi i Rozrzutnego Roberta, podaję także wiele przydatnych narzędzi niezbędnych do tego rodzaju inwestycji. Oprócz inwestowania we własny dobry dług pokazuję jeszcze kilka innych możliwości jakie ma osoba pracująca na etacie. Mam nadzieję, że zawarta w książce wiedza będzie pomocna i Tobie. Zapraszam na stronę Złotych Myśli i zapoznanie się z moją najnowszą książką. Jeżeli uznasz moją kolejną książkę za wartościową, poleć ją proszę swoim znajomym i rodzinie. Dziękuję Ci serdecznie.

Sławek Śniegocki

P.S. Najciekawsze często jest na końcu. Napisane małymi literkami.*

*W związku z premierą mojej najnowszej książki, wysłałem do wszystkich moich Subskrybentów wiadomość ze specjalną ofertą. Jeżeli znalazłeś się na liście, zapisując się na Newsletter – Twój zysk. Dzięki temu dostaniesz Bezpłatnie: kurs: “Jak zaplanować swój finansowy sukces”, dostęp do cotygodniowego Biuletynu i specjalną ofertę na książkę. Pamiętaj, że w każdej chwili będziesz mógł się potem wypisać. A co zgarniesz to Twoje.

Dodaj komentarz