:: Jak zbudować niezależność finansową pracując na etacie?

Poznaj książkę, która stała się bestsellerem wydawnictwa Złote Myśl:  „Inwestuj we własny etat. Jak zbudować finansową niezależność pracując na etacie.”

Książka jest dostępna w formie e-booka oraz w wersji papierowej. W książce przedstawiam sposoby budowania niezależności finansowej dostępne dla osób pracujących na etacie, samozatrudnionych specjalistów i prowadzących samodzielnie działalność gospodarczą. Jeżeli jednak myślisz, że poradzę Ci abyś jak najszybciej rzucił pracę i założył własną działalność gospodarczą, to jesteś w błędzie. Tak samo nie poradzę Ci abyś zlikwidował firmę i zatrudnił się u kogoś. W swojej książce pokazuje inną metodę.

Jak wiesz jestem zwolennikiem ewolucyjnego wprowadzania zmian w życiu. Co prawda wprowadzanie takich zmian trwa dłużej ale ich pozytywne efekty są znacznie bardziej trwałe.

„Inwestuj we własny Etat” to kontynuacja tematów rozpoczętych w książce „Inwestuj we własny dług”. Pokazuję w niej drugi ze sposobów inwestowania we własny dług. Wyjaśniam również w jaki sposób inwestując w zwiększenie dobrego długu, możesz zwiększać prędkość budowania własnego majątku.

Korzystam w obu mich książkach z przykładów Konsekwentnej Kingi i Rozrzutnego Roberta, podaję także wiele przydatnych narzędzi niezbędnych do tego rodzaju inwestycji. Mam nadzieję, że zawarta w książce wiedza będzie pomocna i Tobie. Zapraszam na stronę Złotych Myśli abyś mógł zapoznać się z moją najnowszą książką. Jeżeli uznasz ją jak wielu Czytelników za wartościową, poleć ją proszę swoim znajomym i rodzinie. Dziękuję Ci serdecznie.

Sławek Śniegocki


Dołącz Do Społeczności Bloga

Odbierz bezpłatny dostęp do mojego kursu mailowego:

Jak Osiągnąć Niezależność Finansową Pomimo Niskich Zarobków i Braku Wiedzy


Zgadzam się z Polityką Prywatności
Administratorem Twoich danych osobowych będzie: Śniegocki Development Sławomir Sniegocki, Al. Korfantego 40/13, 40-161 Katowice, e-mail: slawek (małpa) slaweksniegocki.pl. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.