Inwestuj we własny dług - bestseller Sławka Śniegockiego“INWESTUJ WE WŁASNY DŁUG – 7 KROKÓW, DZIĘKI KTÓRYM SPŁACISZ DŁUG PRZED TERMINEM I JESZCZE NA TYM ZAROBISZ”

– INSPIRACJE, SPIS TREŚCI, DARMOWE FRAGMENTY, OPINIE CZYTELNIKÓW, DOSTĘP DO PEŁNEJ WERSJI KSIĄŻKI.

Przyznasz, że z mojej strony było wielce ryzykowne zatytułować książkę na temat zarządzania finansami osobistymi Inwestuj we własny dług. Każdy domorosły “ekspert finansowy” wie przecież, że “dług to dług a inwestycja to inwestycja” i jedno jest zaprzeczeniem drugiego.

Tymczasem moja pierwsza książka stała się jedną z najlepszych premier w historii Wydawnictwa “Złote Myśli” i jedną z 10 najchętniej zamawianych książek w całej ich historii. Następnie została wydana również przez wydawnictwo “Helion” w serii “OnePress” i była dostępna między innymi w sieci księgarni EMPiK.

Do dziś pamiętam moment kiedy otwarłem na stronie wydawnictwa zakładkę z opiniami Czytelników. To było wspaniałe uczucie. Zrozumiałem wtedy jaki ma sens dzielenie się wiedzą z innymi, jaką to daje ogromną energię i poczucie wpływu na życie ludzi z którymi nigdy nawet się nie spotkałem.

Pomimo, że od czasu premiery pojawiło się wiele pozycji na temat finansów osobistych, moja książka wciąż jest chętnie kupowana, motywując do działania i stanowiąc inspirację dla wielu Czytelników. Jest wykorzystywana przez osoby prywatne, trenerów, szkoleniowców, doradców finansowych i przedsiębiorców. Prezentowałem ją w trakcie spotkań autorskich,wydarzeń szkoleniowych takich jak “Kuźnia Milionerów” a także w trakcie wywiadu z okazji “Dnia bez długu” dla głównego wydania wiadomości telewizji Polsat.

Moim celem było stworzenie napisanego prostym językiem poradnika dla wszystkich, którzy chcą inteligentnie prowadzić domowy budżet, brać mądre kredyty i nauczyć się, jak prawidłowo inwestować pieniądze. Jestem przekonany, że udało mi się to osiągnąć.

Jeżeli nie znasz jeszcze mojej książki a chciałbyś dołączyć do grona ludzi, którzy mądrze zarządzają finansami, poznaj ją teraz i odpowiedz sobie na pytanie: Czy warto tracić pieniądze, ignorując zasady finansowej inteligencji? Serdecznie zapraszam do lektury.

Poniżej znajdziesz spis treści książki. Możesz również pobrać bezpłatnie jej fragment, zapoznać się opiniami Czytelników a także uzyskać dostęp do całej publikacji w formie drukowanej lub elektronicznej (PDF, EPUB lub MOBI).

Spis treści książki “Inwestuj we własny dług”Kliknij na obrazek i pobierz darmowy fragment "Inwestuj we własny dług"

1. Złap wiatr w żagle
1.1. Podziękowania
1.2. Co zyskasz dzięki tej książce?
1.3. Jak korzystać z zawartej tu wiedzy?
1.4. Siedem kroków do szybkiego wyjścia z długu
Krok pierwszy do szybkiego wyjścia z długu
2. Twoja szalupa ratunkowa
2.1. Pieniądz „robi” pieniądz, dług „robi” dług
Krok drugi do szybkiego wyjścia z długu
2.2. „Plan jest niczym, planowanie jest wszystkim”
Krok trzeci do szybkiego wyjścia z długuUzyskaj dostęp do pełnej wersji książki
2.3. „Idzie Grześ przez wieś…”
Krok czwarty do szybkiego wyjścia z długu
2.4. Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka
Krok piąty do szybkiego wyjścia z długu
2.5. Wykorzystaj I.P.N
Krok szósty do szybkiego wyjścia z długu
2.6. Jak szybko chcesz pozbyć się długu?
2.6.9. Zasady szybkiej spłaty długów
Krok siódmy do szybkiego wyjścia z długu
2.7. Elastyczna kontrola planu
3. Uwaga rafy!

__________________________________

OPINIE CZYTELNIKÓW NA TEMAT KSIĄŻKI “INWESTUJ WE WŁASNY DŁUG”

 

________________________________________

“Odnalazłam w tej publikacji wiele nowych i interesujących dla mnie pomysłów. Książka jest podsumowaniem i uporządkowaniem pewnej wiedzy, którą każdy z nas zapewne posiada. Dodatkowo zaś podpowiada jakich sposobów użyć, aby sprawdziły się w obecnych realiach. Nie tylko ciekawa, ale i niezwykle pożyteczna lektura!”

________________________________________

Iwona Kubis, trener, doradca osobisty, psycholog biznesu

 

“Książka jest świetna. Czyta się ją z łatwością i na pewno każdemu pomoże rozsądnie zarządzać swoimi pieniędzmi. Kupiłem ją córce, bo idzie złą drogą – generuje głównie złe długi. Ale oczywiście sam ją przeczytałem i mam swój egzemplarz od autora z dedykacją. Polecam!”

________________________________________

Wincenty Barnuś, agent ubezpieczeniowy

“Bardzo interesujący poradnik opisujący krok po kroku jak pozbyć się w szybszym tempie balastu długów. Zastosowałem się do przedstawionych porad, wykonałem wskazane zestawienia i z uzyskanych wyliczeń wynika, że mam szanse dużo wcześniej pozbyć się “hamulca” w postaci zadłużenia.”

________________________________________

Sylwester Kubała,

 

“Niesamowity sposób aby w polskich warunkach mieć swoje “M”.

________________________________________

Piotr Pogodziński, pedagog

 

Warto przeczytać, szczególnie w przypadku dostania się w szpony pułapki kredytowej. Pomaga z dystansem spojrzeć na sytuację finansową, obiektywną ocenę wydatków oraz ustalenie sposobów ich zoptymalizowania. Kolejnym krokiem jest już “odzyskiwanie” z niekontrolowanych wydatków środków na szybsze spłacanie zadłużenia. Natomiast po zainwestowaniu nawet małej kwoty, nadejdzie czas na czerpanie przyjemności bez konieczności angażowania w to banku.”

________________________________________

Łukasz Dudek – grafik, operator DTP; zainteresowanie malarstwem, rysunkiem, fotografią.


Tak jak moja ocena w skali 1-6 ja daję 6. Wcześniej myślałem o wielu możliwościach zmniejszenia rat a tylko wpadłem niepotrzebnie w “złe długi”. Błąd za błędem, nie traćcie czasu jak ja tylko przeczytajcie książkę. Polecam!

________________________________________

Krzysztof Wasiluk


Kupując tę książkę trafiłem w dziesiątkę. Jest w niej INSTRUKCJA jak na kilka sposobów, krok po kroku nie tylko wyjść z długów, ale jak takimi samymi krokami inwestować by stawać się coraz bardziej niezależnym finansowo.

________________________________________

Mirosław Glacel


“Z niecierpliwością będę czekać na pozostałe Pana książki, bo ta – “Inwestuj we własny dług” jest bardzo dobra, tyle, że ja nie mam długów, więc niezupełnie była dla mnie, ale wiele też się z niej nauczyłam.”

________________________________________

Bożena Czubaj


“Czytałam książkę p. Śniegockiego i potwierdzam, że bardzo rzetelnie opisał sposób zarządzania domowymi finansami prowadzący do zmiany nawyków.

Nie sztuka poradzić komuś “zmniejsz wydatki, zwiększ aktywa”… Śniegocki podaje praktyczny sposób zapanowania nad wydatkami i zadłużeniem, krok po kroku, jak w szkole. Moim zdaniem tę książkę powinno się dodać do kanonu lektur szkolnych. Od wielu lat nie istnieje SKO, a dzieciaki myślą , że kaska spada z nieba i każdą sumę można wydać… I potem wyrastają na naszych klientów, którzy nie potrafią oszacować swoich wydatków. Bo i po co, skoro mają karty kredytowe 😉

Myślę, że doradcy finansowi powinni kupić po 10 egzemplarzy tej książki …i wypożyczać swoim klientom, jeśli oczywiście budują jakieś dłuższe relacje z klientami…

Pomyślcie o tym.”

________________________________________

Anna Pfützner-Kopcińska, konsultant d.s. finansów


“Właśnie skończyłam lekturę Pańskiej książki ,, Inwestuj we własny dług” oraz bonus ,,Jak zaplanować swój finansowy sukces ”. Jestem pod wrażeniem tych pozycji. Bardzo Panu dziękuję za chęć podzielenia się tak bezcenną wiedzą. Sposoby wyjścia z długu wydają się takie proste i oczywiste, jednak sama na to nie wpadłam. Jestem również wdzięczna ,, Złotym Myślom ” za e-mail promujący tę książkę. Od dziś zaczynam nowe życie z nowym planem finansowym.”

________________________________________

Ewa Paterczyk


“Książka napisana jest świetnym językiem. Jest niezwykle przystępna. Techniki w niej przedstawione z pewnością ułatwiają i przyspieszają spłaty kredytów. Po zastosowaniu tych technik i spłacie kredytów z pewnością wyrobić można w człowieku odruch inwestowania. Podsumowując jednym zdaniem, polecam tą książkę.”

________________________________________

Marcin Magiełda, asystent projektanta – instalacje sanitarne


“Książka jest fantastyczna!!! Polecam wszystkim!!!”

________________________________________

Helena Kasica , rencistka


“Godna uwagi publikacja dla osób, które ze względu na złe nawyki nie mogą wydostać się z tarapatów finansowych.”

________________________________________

Piotr Maruszak, inżynier na emigracji


“Książkę przeczytałam z wielkiemu zainteresowaniem. Jest ciekawa, można się wiele nauczyć. Jest jednak jeden problem – trzeba nauczyć się samodyscypliny żeby ruszyć ze spłatą jakiegokolwiek kredytu. Ogólnie mówiąc książka daje taką możliwość. Polecam ją każdemu.”

________________________________________

Maria Matyasek


“Polecam tę książkę osobom, które nie wiedzą jak poradzić sobie z długami. Metoda wychodzenia z długów opisana w książce jest prosta i skuteczna, a rady co robić aby znowu nie popaść w długi na pewno warto zapamiętać.”

________________________________________

Jacek Wittwer, Project Manager


“Oryginalne, ale rzeczywiste podejście do spłaty długów jako inwestycji. Jestem trochę zaskoczony, ale bardziej zafascynowany.”

________________________________________

Piotr Gibulski


“Rewelacyjna książka – przeczytałam ją w ciągu paru godzin. Jej dużym atutem jest konkretność – krótko a treściwie na temat sposobów poradzenia sobie z własnymi długami, a nawet jak zainwestować we własny dług! To, co mi się szczególnie spodobało to to, że przydatna wiedza została pokazana na przykładzie rozsądnej Kingi i rozrzutnego Roberta, co ułatwia skorzystanie z podanej wiedzy. Jest kilka tabelek ułatwiających odnalezienie się w gąszczu własnych finansowych spraw. Siedziałam ostatni weekend wypełniając je – mój wynik jest, krótko mówiąc straszny – w swej drodze popełniłam masę błędów, o których wspomina autor, ale teraz wiem, na czym stoję i co jest do zrobienia i w jaki sposób. Za wiedzę podana w tej książce z całego serca dziękuję autorowi.”

________________________________________

Nina Olszewska, właścicielka firmy


“Polecam książkę osobom zadłużonym. Świetny “know how” czyli “krok po kroku” jak wyjść z długu. “

________________________________________

Zbigniew Bystrzanowski, od wielu lat zajmuję się sprzedażą i zarządzaniem ludźmi.


“Książka bardzo dobra. Na pewno przeczytam ją ponownie. Niektóre z zalecanych praktyk już stosuję. Inne będę wprowadzał w życie.”

________________________________________

Roman Cupryś


“Z lektury tej książki utkwiło mi to, że lepiej obyć się bez pożyczki. Autor podaje sposoby wyjścia z zadłużenia i mówi o tym, żeby każdy swój krok finansowy dokładnie zaplanować i wykonać zgodnie z planem. Czytałem ją jednym ciągiem.”

________________________________________

Andrzej Kwiatkowski, rencista


“Książkę kupiłam ponieważ temat wzbudził moje zainteresowanie. Nie ukrywam ze mam dziurę budżetową. Książka jest świetnym poradnikiem. Są w niej informacje jakich nie zdradzi nam nikt. Okazuje się że wyjście z pętli zadłużenia jest możliwe. Nie stanie się to błyskawicznie. Ale najważniejsza jest metoda małych kroczków. Lektura pasjonująca i dająca sporą wiedzę. Polecam każdemu,kto ma jakiekolwiek zadłużenia. Pozdrawiam Maria”

________________________________________

Maria Polkowska, jestem związana z turystyką


“Co prawda nie mam na karku długów, aby móc się ich pozbyć, ale książka jest świetnym poradnikiem jak do poważnego zadłużenia nie dopuścić w przyszłości. Uczy nawyków, które pozwolą raczej pozytywnie wykorzystać tzw. dobry dług.”

________________________________________

Miłosz Mazurek, student, działalność


“Książka fajna, rzeczowa. Moim skromnym zdaniem jedna z pierwszych jakie powinno sie przeczytac w tematyce własnych finansow aby lepiej zrozumieć pewne mechanizmy. Polecam ją osobom juz doswiadczonym w temacie ale w szczegolnosci tym, ktorzy nie mieli stycznosci wczesniej z “inteligencja finanosowa”. Pozdrawiam.”

________________________________________

Grzegorz Utnik, 24 lata, właściciel biznesu


“Jeżeli chodzi o książkę to polecam ją osobom próbującym odnaleźć się w samodzielnym życiu i utrzymaniu w dobrej kondycji domowego budżetu. Książka ta wg mnie powinna być dla tych, co nie mają jeszcze długów aby właśnie wiedzieli jak się ich ustrzec. Co prawda opisy wybrnięcia z dużych kredytów (chociażby tych hipotecznych) robią wrażenie, ale z mojego doświadczenia wiem, że w naszym pięknym kraju mało realne.”

________________________________________

Lucjan Kowalski, właściciel firmy


“Książka jest jedną z lepszych książek mówiących o naszym budżecie i jego panowaniu. Bardzo interesująca i wciągająca lektura. Od dziecka mamy styczność z pieniędzmi prawie nikt o nich nie mówi, a szczególnie o ich zarządzaniu, a jak już mówią są to szczątkowe informacje nie przydatne prawie nikomu.

Najgorsze jest to że nikt nas do dziecka nie uczy ich mądrym i dysponowaniem. Można z niej wyciągnąć wiele niezbędnych informacji o zarządzaniu naszym budżetem np. tworzenie świetnych tabel naszych wydatków dzięki którym uświadamiamy sobie na co wydajemy pieniądze i na czym możemy zaoszczędzić. Lekcja jest jedna ile byśmy nie mieli zawsze nam będzie brakować. Książka uczy jak zrobić by do tego nie dopuścić. Polecam wszystkim którym zawsze brakuje. “

________________________________________

Paweł Łabędzki, jestem Stażystą Opolskiej Izby Gospodarczej. I Człowiekiem szukającego swojego miejsca i szczęścia w życiu.


“Lektura powinna być obowiązkowa w programie szkół podstawowych.”

________________________________________

Arkadiusz Pluta, ekonomista


“Wartościowa książka. Polecam tym, którym zawsze brakuje pieniędzy. Dowiecie się z niej dlaczego tak jest. Jeśli zastosujecie porady zawarte w książce to będziecie w szoku już dużo pieniędzy uciekało wam przez palce. 100 % pozytyw.”

________________________________________

Łukasz Kieliłski


“Książka napisana jest prostym, zrozumiałym z pewnością dla każdego językiem. Autor bardzo konkretnie podaje wskazówki co i jak robić aby jak najszybciej spłacić obecny dług i nie wpaść w kolejne, co niestety robi coraz więcej osób, myśląc, że wyjdzie całkowicie z długów, wpada w kolejne. Polecam gorąco wszystkim, nie tylko tym, którzy mają długi, bo dzięki niej mogą uniknąć kłopotów finansowych.”

________________________________________

Michał Kidziński, zajmuję się network marketingiem w internecie.


“”Inwestuj we własny dług” to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którym wydaje się, że dużo zarabiają i stać ich na spełnianie zachcianek, które kupują na kredyt. Ta książka uświadomiła mi moje własne błędy finansowe, ale pokazała również, jak sobie z nimi inteligentnie poradzić. Taka edukacja finansowa jest niezbędna każdemu. Mamy w tej dziedzinie wielkie braki, a ta lektura w dużym stopniu je uzupełnia. Polecam również blog autora, w którym można podzielić się swoimi problemami finansowymi.”

________________________________________

Lidia Głowacka-Michejda, headhunter


“Obecnie mam spore zadłużenia, z własnej głupoty. Od ponad roku planuje i wykorzystuje różne sposoby szybszej spłaty. Do wielu porad z tej książki doszedłem sam. Jednak wiedza z tej książki dała mi znacznie więcej, to było brakujące ogniwo. Teraz jest mi łatwiej, gdy mam konkretny plan. Bodajże Arek napisał, że trzeba mieć dużo samozaparcia. Uwierzcie mi, jak ktoś ma długi, to ma cholernie dużo samozaparcia, żeby je spłacić. Do tej pory chwytałem “ryby” (pomysły). Ta książka to zdecydowanie “wędka”. POLECAM”

________________________________________

Tomasz Kancelarczyk, mieszkam w Londynie.Jestem kasjerem w Ladbroksie. Uczę się ebiznesu

 

Jeżeli chcesz skomentować dowolną z moich publikacji, szkoleń lub innych produktów, wpisz poniżej swoją opinię wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem, (warunek konieczny – nie udostępniam na blogu anonimowych opinii), a będę mógł opublikować ją na tej stronie. Pozostawiając swoją opinię, jednocześnie wyrażasz zgodę na  jej wykorzystanie przeze mnie na innych stronach www.  Dziękuję i pozdrawiam

Sławek Śniegocki

Dodaj komentarz