Inwestuj we własny etat - bestseller Sławka Śniegockiego“INWESTUJ WE WŁASNY ETAT – JAK ZBUDOWAĆ FINANSOWĄ NIEZALEŻNOŚĆ PRACUJĄC NA ETACIE”

– INSPIRACJE, SPIS TREŚCI, DARMOWE FRAGMENTY, OPINIE CZYTELNIKÓW, DOSTĘP DO PEŁNEJ WERSJI KSIĄŻKI.

Mam bardzo osobisty stosunek do tej książki. Uważam, że jest ona co najmniej tak wartościowa jak pierwsza, za to znacznie bardziej potrzebna większości Polaków będących przecież pracownikami etatowymi. Niestety, statystycznie pracownicy kupują mniej książek i uczestniczą w mniejszej ilości szkoleń niż przedsiębiorcy (:)). Większości też wydaje się, że praca na etacie jest bardziej oczywistą i bezpieczniejszą metodą zarabiania niż prowadzenie własnej firmy.

“Inwestuj we własny etat” to książka jest dla osób, które pracując na etacie nie oszczędzają ani nie inwestują ani złotówki, zasłaniając się wieloma różnymi wymówkami. Najczęstsze z nich to;

– Jak mam inwestować skoro ledwo starcza mi na bieżące rachunki.
– Pracownicy nigdy nie będą dobrymi inwestorami.
– Nie mogę inwestować ponieważ spłacam kredyt.
– Inwestowanie jest zbyt skomplikowane i nie mam na nie czasu.
– Zacznę inwestować, kiedy tylko “wyjdę na prostą”.

Jednym z celów jakie sobie postawiłem pisząc tę książkę, była chęć uświadomienia Czytelnikowi, że “nicnierobienie” jest również decyzją, która w przypadku finansów oznacza bardzo często straty a klucz do niezależności nie jest ukryty w cyferkach na Twoim koncie ale w zakamarkach Twojego umysłu. Mam nadzieję, że dzięki tej książce zrozumiesz, że warto inwestować i budować majątek pracując na etacie.

Dlaczego?

– Ponieważ jest to najtańszy sposób inwestowania we własny rozwój, wiedzę specjalistyczną, managerską, budowanie sieci kontaktów i kapitał niezbędny do uruchomienia własnej firmy.
– Ponieważ pozwoli Ci to przejść od pozornego bezpieczeństwa pracy na etacie do rzeczywistego bezpieczeństwa osoby niezależnej finansowo.
– Ponieważ pomoże Ci to przekształcić Twój dochód z pracy w przychód pasywny i wyjść z wyścigu szczurów.
– Ponieważ… tak naprawdę nie masz wyjścia – inwestowanie to dla większości pracowników jedyny sposób zdobycia środków na godziwe życie i emeryturę bez pogrążania się w długach.

Jeżeli nie znasz jeszcze mojej książki a chciałbyś dołączyć do grona ludzi, którzy mądrze zarządzają finansami, poznaj ją teraz i odpowiedz sobie na pytanie: Czy warto odpuścić marzenia o niezależności tylko dlatego, że myślisz kategoriami pracownika? Serdecznie zapraszam do lektury.

Poniżej znajdziesz spis treści książki. Możesz również pobrać bezpłatnie jej fragment, zapoznać się opiniami Czytelników a także uzyskać dostęp do całej publikacji w formie drukowanej lub elektronicznej (PDF, EPUB lub MOBI).

Spis treści książki “Inwestuj we własny etat”

Jak zacząć budować niezależność finansową?
1. Odkryj swoje 24 nawyki finansoweInwestuj we własny etat premiera
2. Jak inwestować, pracując na etacie?
3. Kiedy zacząć inwestować?
Magia procentu składanego
4. Co inwestować?
4.1. Pierwszy składnik sukcesu – Twoje nastawienie
4.2. Drugi składnik sukcesu – Twój czas
5. W co inwestować?
5.1. Inwestycja we własny dług
5.2. Inwestycja w siebie
5.3. Inwestycja w cudzą firmę
6. Nie planuj porażki, żyjąc bez planu
7. Jakie są Twoje dochody?Uzyskaj dostęp do pełnej wersji książki
7.1. Drugie Prawo Parkinsona
8. Jaki majątek zgromadziłeś?
8.1. Jak zastosować i wykorzystać kroczący limit straty
w inwestycjach?
9. Jakie są Twoje wydatki?
9.1. Szukaj nowych możliwości oszczędzania
10. Ile jesteś winien?
11. Wolność czy niezależność finansowa?
12. Indywidualny Plan Budowania Niezależności

___________________________________

 

OPINIE CZYTELNIKÓW NA TEMAT KSIĄŻKI “INWESTUJ WE WŁASNY ETAT”

 

“Bardzo dziękuję za Pana książkę “Inwestuj we własny Etat”. Przeczytałem tyle książek motywacyjnych, o finansach itp i nie spotkałem tak świetnie napisanej książki jak ta. Kupiłem też drugą (Inwestuj we własny  Dług) i czekam na następne. Panie Sławku ma Pan dar niesamowity –  dar prostego dotarcia do umysłu, co jest naprawdę wielkim talentem. Gratulacje!!!”

________________________________________

Cezariusz Górski


“Książka bardzo konkretna, pomaga wytyczyć miejsce startu i cel na drodze do finansowej niezależności.”

________________________________________

Radosław Białek, student

 

“Świetna książka! Przeczytałam ją za pierwszym podejściem, jednak będę do niej często wracać. To swoisty przewodnik po świecie finansów, który pozwoli na zbudowanie własnej niezależności finansowej. Rewelacja! Polecam każdemu, kto poważnie myśli o o swoich finansach.”

________________________________________

Żaneta Gołębiewska, własna działalność gospodarcza

 

“Pracując na etacie i odpowiednio myśląc można osiągnąć niezależność finansową.”

________________________________________

Krzysztof Nowak, 27 lat


“Książka ukazuje iż każdy człowiek jest w stanie się bogacić. Bardzo dobra dla początkujących, ale osoby będące już na drodze budowania własnej niezależności również z niej skorzystają.”

________________________________________

Grzegorz Zioło, student, inwestor, e-business inventor

 

“Finanse to trudne sprawy – przynajmniej dla niektórych. Dobrze, że są tego typu publikacje – dodają otuchy i odwagi w działaniu w sferze finansowej.”

________________________________________

Grażyna Kozak,

 

“Świetna książka ,polecam wszystkim pracującym na etacie!”

________________________________________

Ewa Rosner,

“Bardzo praktyczny poradnik skutecznego dochodzenia do kontroli nad własnymi finansami. Jest to wiedza, którą posiadali nasi dziadkowie i rodzice, a którą wielu przedstawicieli mojego pokolenia zapomniało. Zachłyśnięci możliwościami, jakimi daje gospodarka wolnorynkowa, wielu z nas oddało się bezkrytycznej konsumpcji, niekontrolowanym wydatkom i zaciąganiu kredytów zamiast oszczędzaniu.

“Inwestuj we własny etat” to z jednej strony poradnik “odwykowy” dla uzależnionych od konsumpcji, a równocześnie pierwszy krok ku finansowej niezależności. Mnie osobiście wiele do tej ostatniej brakuje, ale dzięki tej książce już odczuwam pierwsze pozytywne efekty rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. “

________________________________________

Stefan Kubiak, nauczyciel akademicki


“Nie ukrywam, że publikacja bardzo interesująca. Z czysto psychologicznego punktu widzenia, pozwala znaleźć sposób, aby rozpocząć proces samoorganizacji, wskazania samemu sobie kierunków dalszego działania w zakresie dysponowania własnymi finansami.

Wbrew tytułowi nie znajdziemy tu konkretnych,gotowych rozwiązań, a jedynie wskazówki, które mogą nam wskazać właściwy kierunek działania.

Jeśli szukamy “informacji podanych na talerzu” w stylu “weź 500 złotych, wpłać tu i tu i czekaj na zysk”, nie sięgajmy po tę publikację. Jest ona przeznaczona dla osób, które chcą coś w życiu zmienić, spojrzeć na własne działania finansowe z punktu widzenia obserwatora i – rzecz jasna – dokonać stosownych zmian.

Znajdujemy tam oprócz tego ciekawe sugestie odnośnie sposobu oszczędzania pieniążków, które mogą się nam przydać w celach inwestycyjnych. “

________________________________________

Michał Zapalski, informatyk


“Książka bardzo konkretna, pomaga wytyczyć miejsce startu i cel na drodze do finansowej niezależności.”

________________________________________

Radosław Białek, student


“Lektura tej książki daje dużo do myślenia. Ktoś, kto umie być ze sobą szczery (co jest konieczne na drodze do bogactwa) może wyciągnąć z niej sporo cennych wniosków. Książkę czyta się lekko, nie obciąża umysłu i naprawdę pomaga. Uwierz w siebie a książka “Inwestuj we własny etat” może być kamyczkiem, który spowoduje lawinę sukcesów.”

________________________________________

Marek Spojda, tymczasowo biedny student, przyszły milioner i szczęśliwy człowiek 🙂


“Świetny poradnik, który w prosty sposób wyjaśnia, jak mądrze postępować ze sobą, swoim czasem i swoimi pieniędzmi, aby uzyskać niezależność finansową pracując na etacie. Dzięki niemu zmieniłem podejście do inwestowania i zrozumiałem, jak inne aspekty mojego życia są powiązane z posiadanymi przeze mnie pieniędzmi.”

________________________________________

Marcin Galewski, sprzedawca w sklepie sportowym.


“Etat – kiedyś najbezpieczniejszy sposób na życie teraz potrzeba czegoś więcej. “

________________________________________

Robert Perlak, inżynier


“Wykonując pierwsze ćwiczenie z książki uzyskałam wynik +76 punktów. W komentarzu do wyniku autor zachęcał osoby z tego przedziału punktowego do przeczytania książki “z ciekawości”. Tak się stało. Przeczytałam książkę z ciekawości i z ciekawością do ostatniego zdania. Teraz mam zamiar wrócić do niektórych ćwiczeń. Nigdy człowiek nie robi niczego tak dobrze, by nie można było zrobić tego lepiej, a do tego trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć…”

________________________________________

Dorota Piekutowska, jestem właścicielką mikro- firmy


“Bardzo rozsądne rady. Wprawdzie spotykałem je w różnych publikacjach, ale tutaj są zebrane w jednej książce. Moja córka będzie mogła poświęcić mniej czasu na dochodzenie do tych mądrości. Dla jasności: uważam tę książkę za pożyteczną pozycję, szczególnie dla młodzieży. Dorosły, jeśli jeszcze nie doszedł do podobnych wniosków co autor, to prawdopodobnie nigdy do nich nie dojdzie :). Pozdrawiam “

________________________________________

Andrzej Zawadzki, głównie robię /staram się :)/ dobre wrażenie


“Moim zdaniem bardzo wartościowa pozycja dla osób, które czują że bezkrytyczne wydawanie wszystkich zarobionych pieniędzy na dłuższa metę prowadzi do katastrofy. Treść przystaje do naszych czyli polskich realiów. Polecam wszystkim chcącym zapanować nad swoimi finansami.”

________________________________________

Grzegorz Nowosadko,

“Szczerze polecam tą publikację, zawiera konsensus paru innych które przeczytałem i jest doskonałą motywacją do rozpoczęcia alnalizy swojej sytuacji finansowej. “

________________________________________

Marcin Górski,

“Książka nie zawiera tzw. “lania wody”, autor od razu przechodzi do konkretów. To skondensowana konkretna wiedza na temat m.in. naszych dobrych i złych nawyków obchodzenia się z pieniędzmi. Pokazuje proste mechanizmy wyjścia z kryzysów finansowych i pomnożenia zawartości swojego portfela. Napisana prostym, bezpośrednim językiem. Warto przeczytać i co ważniejsze “przerobić” to, co jest w niej napisane.”

________________________________________

Tolka, studentka


“Jest to książka napisana w bardzo przystępny sposób, dla każdego. Przybliża nam mechanizmy inwestowania. Zawiera wspaniale opracowane testy, których wypełnienie uzmysławia błyskawicznie istotne fakty z naszego życia. Przede wszystkim książka uczy nas, ze inwestowanie zaczyna się w głowie i ważne jest nie ile zarabiamy ale to co robimy z zarobionymi pieniędzmi, ponieważ dopiero świadome gospodarowanie pieniędzmi może nam pokazać ich prawdziwą wartość. Ponadto książka uczy nas jak inteligentnie oszczędzać oraz pomaga uwierzyć w samego siebie. Czego sobie i innym życzę! Tego wszystkiego dowiemy się po przeczytaniu książki “Inwestuj we własny etat”.”

________________________________________

Lucyna, uczę się i pracuję


“Bardzo praktyczny kurs w jaki sposób należy traktować swoje pieniądze i jak skutecznie je pomnażać, zaczynając prawie od zera.Brawo Sławomir Śniegocki ze swoim “Inwestowaniem we własny etat”. To poradnik dla każdego,kto chce się ustrzec prostych błędów i mądrze inwestować swoje pieniądze.

Gorąco polecam tę publikację, szczególnie ludziom młodym, którzy chcą żyć na kredyt.

Jestem dojrzałym facetem, który czyta wasze publikacje i dochodzi do wniosku, że nie zmarnował swojego życia, mimo iż w moich młodzieńczych latach nie było tylu ciekawych poradników i tyle wolności słowa co obecnie. “

________________________________________

Stanisław Mańko, zajmuję się dostarczaniem ludziom ciepła. Pracuję w firmie ciepłowniczej jako automatyk.


“Bardzo fajna książka, która w prosty sposób opisuje możliwości inwestowania nawet małych kwot. Pokazuje korzyści wynikające z inwestycji. Super pozycja dla osób nie znających się na temacie oraz dla tych, którzy jeszcze nie potrafią stwierdzić czy oszczędzanie i inwestowanie ma sens. POLECAM!!!”

________________________________________

Artur Bialczyk, nauczyciel, młody inwestor

 

Jeżeli chcesz skomentować dowolną z moich publikacji, szkoleń lub innych produktów, wpisz poniżej swoją opinię wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem (warunek konieczny – nie udostępniam na blogu anonimowych opinii), a będę mógł opublikować ją na tej stronie. Pozostawiając swoją opinię, jednocześnie wyrażasz zgodę na  jej wykorzystanie przeze mnie na innych stronach www.  Dziękuję i pozdrawiam

Sławek Śniegocki

Dodaj komentarz