Sławomir ŚniegockiCzy chcesz prowadzić twórcze, pełne pasji życie, realizując własne marzenia, pomagając innym i podróżując po całym świecie?

Witaj, nazywam się Sławek Śniegocki, jestem inwestorem, mentorem i autorem poradników finansowych.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat, tysiące moich Czytelników i Klientów skorzystało z praktycznej wiedzy, doświadczenia i autorskich narzędzi inwestycyjnych, którymi dzielę się w swoich książkach, publikacjach, w czasie szkoleń, indywidualnych sesji mentoringowych oraz na prowadzonych blogach.

Swoją pierwsza firmę uruchomiłem jeszcze jako student w 1991 roku. W kolejnych latach stworzyłem kilka firm, zarządzałem sprzedażą i zakupami w polskich oddziałach największych światowych sieci handlowych, byłem doradcą finansowym, zdobyłem uprawnienia pośrednika ubezpieczeniowego oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Jestem czynnym inwestorem od 1997 roku. Inwestowałem dotychczas w obligacje, fundusze inwestycyjne, ETF-y, akcje polskie i zagraniczne, pary walutowe, surowce, metale szlachetne, certyfikaty inwestycyjne. Od 2004 roku inwestuję w nieruchomości. 

Od 2008 roku prowadzę działalność w internecie, kiedy uruchomiłem pierwszego bloga i zacząłem działać w programach partnerskich. W 2009 roku nakładem wydawnictw „Helion” oraz „Złote Myśli” wydałem książkę „Inwestuj we własny Dług” , a w 2010 roku Inwestuj we własny Etat”. Obie książki były dystrybuowane między innymi w sieci księgarń Empik i znalazły się na liście bestsellerów.

W 2010 roku stworzyłem, a w kolejnych latach poprowadziłem pięć edycji Internetowych Warsztatów Finansowych „Inwestuj we własną niezależność”. W promocji ostatniej edycji Warsztatów wspierało mnie 25 partnerów, z którymi dotarłem do grupy ponad 250 000 Czytelników zainteresowanych rozwojem swoich umiejętności finansowych i inwestycyjnych.

Stale inwestuję we własny rozwój, aby stać się jeszcze lepszym przedsiębiorcą, inwestorem i nauczycielem. Ukończyłem wiele szkoleń stacjonarnych u trenerów na najwyższym światowym poziomie, byłem członkiem pierwszej, polskiej grupy Quantum Leap, nieustannie biorę udział w szkoleniach i webinarach, korzystam ze specjalistycznych publikacji.

Jeżeli chcesz prowadzić życie pełne pasji i realizować marzenia, warto opanować chaos we własnych finansach, nauczyć się zarządzania inwestycjami i budować majątek dający dochód niezależny od pracy na etacie. Wiem o czym mówię, ponieważ kiedyś jako bankrut bez środków do życia musiałem wrócić do podstaw – zmienić przekonania finansowe, nastawienie do pieniędzy, wyjść z długów, nauczyć się lepszego wykorzystywania niskich zarobków i wysokich wydatków, a nade wszystko zacząć podejmować skuteczniejsze decyzje finansowe. 

Pamiętaj, że bez lepszych decyzji finansowych nie zaoszczędzisz, nie zainwestujesz i nie zarobisz lepszych pieniędzy. Dlatego też nie pozostaje Ci nic innego niż opanowanie tej umiejętności i zastosowanie jej w praktyce.

Wkrótce będzie to jeszcze łatwiejsze, ponieważ od jakiegoś czasu intensywnie pracuję nad rozwiązaniem wspierającym podejmowanie lepszych decyzji finansowych dla moich Klientów. Zapisz się na mój newsletter, a dostaniesz informację o postępach prac nad moim nowym projektem jako pierwszy.

Czerp pełnymi garściami z mojego doświadczenia i stawaj się lepszym inwestorem, szefem, partnerem, rodzicem, człowiekiem. Tego Ci życzę.

Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do kontaktu.

 Miejsca w których możesz mnie spotkać:

Facebook | Twitter | YouTube | LinkedIn | Newsletter | Współpraca | Polityka prywatności

 Odwiedź nasze pozostałe strony:

PortalFinanse.pl | RozmowaRekrutacyjna.pl | OdZeraDomanagera.pl