Sławomir ŚniegockiCzy chciałbyś prowadzić twórcze, pełne pasji życie, realizując własne marzenia, pomagając innym w rozwoju i podróżując po całym świecie?

Witaj, nazywam się Sławek Śniegocki, jestem inwestorem, mentorem i autorem poradników finansowych.

Od kilkunastu lat inwestuję w nieruchomości, akcje, fundusze inwestycyjne, kruszce. Swoją pierwsza firmę uruchomiłem w 1991 roku. W kolejnych latach stworzyłem od zera kilka firm, następnie zarządzałem sprzedażą i zakupami w polskich oddziałach największych światowych sieci handlowych, byłem doradcą finansowym, zdobyłem uprawnienia pośrednika ubezpieczeniowego oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Nakładem wydawnictw „Helion” oraz „Złote Myśli” wydałem książki „Inwestuj we własny Dług” oraz Inwestuj we własny Etat”. Obie książki były dystrybuowane między innymi w sieci księgarń Empik i znalazły się na liście bestsellerów. Książka „Inwestuj we własny Dług” stała się jedną z dziesięciu najchętniej kupowanych książek w całej historii wydawnictwa Złote Myśli.

Od 2008 roku prowadzę działalność w internecie, stworzyłem oraz poprowadziłem pięć edycji Internetowych Warsztatów Finansowych „Inwestuj we własną niezależność”. To intensywny, miesięczny kurs internetowy w którym przekazuję swoje doświadczenie inwestycyjne oraz udostępniam wiele technik, strategii oraz unikalnych narzędzi finansowych.

Ukończyłem cykl szkoleń u trenerów na najwyższym światowym poziomie, będąc członkiem pierwszej, polskiej grupy elitarnego cyklu szkoleń Quantum Leap. Stale inwestuję we własny rozwój, aby stać się jeszcze lepszym nauczycielem, mentorem i przedsiębiorcą i aby móc tym skuteczniej pomagać i rozwijać swoich Czytelników i Klientów.

Oto niektóre ze szkoleń stacjonarnych w których uczestniczyłem;

Millionaire Mind Intensive I i II edycja – T. Harv Eker

Mission To Millions – Robert Riopel, Brian Mayne

Train The Trainer, Sales Explosion, Master Facilitator – Blair Singer

Guerilla Business Intensive – Alex Mandosian

Freedom Trader Intensive – Marcus de Maria

Enlightened Warrior Training Camp

Never Work Again

W swoich publikacjach, szkoleniach oraz na blogu, który właśnie odwiedzasz, przekazuję praktyczną wiedzę i dzielę się doświadczeniem inwestycyjnym. Uważam, że aby móc prowadzić pełne pasji życie i realizować własne marzenia, niezbędne jest opanowanie chaosu we własnych finansach, nauka zarządzania inwestycjami i budowa wartości majątku netto. Kiedyś byłem zmuszony zaczynać od podstaw, czyli lepszego wykorzystania zasobów, zmiany przekonań finansowych i nastawienia do pieniędzy. Potem nauczyłem się lepszego wykorzystywania własnego czasu, zarządzania dochodami i wydatkami. Stale szkolę się i podnoszę swoje doświadczenie inwestycyjne.

Wierzę, że dzielenie się wiedzą to nie przywilej ale obowiązek. Dlatego ogromną większością moich materiałów dzielę się z Czytelnikami bezpłatnie. Jednego jednak nie będę mógł Cię nauczyć – wewnętrznej motywacji do zmiany. Zakładam jednak, że skoro czytasz ten tekst, to jednak masz ją na odpowiednim poziomie. Dlatego też nie pozostaje Ci nic innego niż chłonięcie wiedzy i uczenie się na błędach (niekoniecznie własnych). Ty również możesz dzielić się własnym doświadczeniem, stawać się lepszy i osiągnąć finansową niezależność!

Pozdrawiam Cię serdecznie i  życzę wielu sukcesów finansowych.

P.S. A tak prywatnie, jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Uwielbiam czytać i pisać książki, zwiedzać świat od kuchni, gotować i jeść egzotyczne potrawy, słuchać i grać mocną muzę na swoim Ibanezie, biegać, grać w tenisa, żeglować. Nie wyobrażam sobie życia bez możliwości wyrażania siebie przez tworzenie.

Miejsca w których możesz mnie spotkać:

Facebook | Twitter | YouTube | LinkedIn | Google + | Newsletter | Współpraca | Polityka prywatności

Nasze pozostałe strony:

PortalFinanse.pl | RozmowaRekrutacyjna.pl | OdZeraDomanagera.pl