Internetowe Warsztaty Finansowe (wszystkie edycje)

Opinie Uczestników Internetowych Warsztatów Finansowych „INWESTUJ WE WŁASNĄ NIEZALEŻNOŚĆ”

Opinie Uczestników III edycji Internetowych Warsztatów FinansowychNa warsztaty finansowe trafiłam prawie w ostatniej chwili. Okazały się przysłowiową deską ratunku, nie mam tu na myśli wyłącznie kwestii finansowej. Od roku monitoruję własne wydatki (wspólne rodzinne). Wtedy stworzyłam dla swoich potrzeb proste tabelki w Excel-u, dzięki którym monitorowałam rodzinny budżet. Podliczając rok 2011 wiedziałam na czym stoję. Ile posiadam. Brakowało mi najważniejszej wiedzy, co z tym zrobić? Jak i gdzie inwestować? Jak lepiej zarządzać nadwyżką oraz jak bardzo jest to konieczne. Co zrobić z własnym długiem?

Dostałam wiedzę – za którą jestem bardzo wdzięczna. Oprócz samej wiedzy finansowej, którą ten kurs dostarczył , dostałam również lekcję; uważam, że doskonałą lekcję z psychologi oraz poznania siebie. Dla mnie najważniejszą na chwilę obecną. Niby proste ćwiczenia takie jak Kompas Życia, uratowały mnie przed moją „własną zgubą”. Te i podobne zadania z pierwszych modułów kursu, bardzo poważnie nakazały mi zastanowić się nad sobą oraz swoimi działaniami. Przyczyniły się do poprawy mojej organizacji, która była do tej pory dobra a stała się jeszcze lepsza. Zmodyfikowałam własną metodykę w ociąganiu celów, oraz dokonałam przeróbek tych celów.

Kurs uświadomił mi co jest dla mnie najważniejsze. Jak żyć w pełnej harmonii? Być szczęśliwą oraz spełnioną finansowo, zawodowo i rodzinnie. Uważam, że to jest najważniejsze. Jeszcze raz dziękuję za twórczy i „nie tylko” finansowy kurs pod tytułem: WARSZTATY FINANSOWE. To naprawdę o wiele więcej. Dziękuję

_______________________________________

Aga Birecka

 

Opinie Uczestników III edycji Internetowych Warsztatów Finansowych

Warsztaty finansowe inwestuj we własną niezależność uważam za bardzo udane. Dużą wiedzę praktyczną Pan przekazał . Dzisiaj w świecie pędzącym w tak zwanym wyścigu szczurów , świecie gdy w Polsce przeszliśmy od socjalizmu do kapitalizmu mało jest wiedzy na temat jak należy postępować aby być niezależnym finansowo i też wolnym finansowo . Cóż, że mamy wolność, że mamy paszporty i możemy wyjechać praktycznie wszędzie ale gdy nie ma wolności finansowej to nie mamy za co pojechać.

Kurs ten pozwolił mi na ocenę mojej sytuacji finansowej, podjęcie decyzji aby ograniczyć wydatki , nie ulegać pokusie kart kredytowych, kredytów aby również nie ulegać owczemu pędowi gdyż siła reklamy która jest wokół nas oddziałuje na naszą świadomość i podświadomość. Dawniej do obowiązkowych zajęć była ekonomia socjalizmu i jej wyższość na ekonomią kapitalizmu ( kto studiował w czasie realnego socjalizmu to wieże były to najważniejsze przedmioty na studiach ). Dzisiaj nikt nie dba o naszą wiedzę ekonomiczną . Dlatego tak ważny jest ten kurs .

Uważam że przekazana wiedza w stopniu podstawowym uświadamia, że należy też oszczędzać, inwestować i uczyć się pod względem ekonomicznym. Jak to gdzieś przeczytałem dzisiaj za czasów Kapitalizmu trzeba samemu sobie zupę ugotować a kiedyś za czasów socjalizmu to Państwo nam zupę dawało trzeba tylko było stać w kolejce po nią. Ten co był bliżej gara ten miał jej więcej. Szczerze powiem, że czuję pewien nie dosyt pod względem informacji o inwestowaniu . O poruszanych tematach miałem jakąś wiedzę. Chciałby również poznać tajniki dobrego inwestowania pieniędzy .

Pomysł zmniejszenia zadłużenia i w ten sposób uzyskanymi pieniędzmi inwestowania uważam za bardzo dobry , ale nie każdy bank chce się zgodzić na szybsze spłacenie kredytu (w ten sposób pozbawiamy go zarobku) trzeba próbować . Oceniając wykłady uważam , że były one bardzo ciekawie prowadzone, nie było nic co było by nudne oraz duża wiedza praktyczna została przekazana. Poprzez to szkolenie myślę że zmieniło mi się podejście do wielu spraw finansowych, do proponowanych przez pracowników banków form inwestowania pieniędzy, niekoniecznie dobrymi dla mnie ale za to super dobrymi dla prowizji bankowca.

Popieram taką działalność i dziękuję za możliwość skorzystania z praktycznej Pana wiedzy. Polecam innym ten kurs – to są dobrze zainwestowane pieniądze .

_______________________________________

Sławomir Sztejnbis

 

Udział w warsztatach Sławka Śniegockiego obudził mnie do mam nadzieję lepszego życia . Tyle ” klapek ” się pootwierało . Bardzo dziękuję

_______________________________________

Anna Skrzypska

 

Opinie Uczestników III edycji Internetowych Warsztatów FinansowychChyba żadne inne szkolenie (on-line czy stacjonarne) nie zrobiło takiej rewolucji w moim życiu. Niby zarabiam przyzwoite pieniądze, ale nie widziałam nadwyżki ani rezerw. Od lat zapisuję i planuję wydatki, lecz brakowało mi profesjonalnej analizy moich danych. Po wykonaniu ćwiczeń zobaczyłam gdzie są wycieki i dlaczego. Zobaczyłam również, że kredyt mieszkaniowy nie musi być jak wyrok (jeszcze 25 lat), oczywiście przy sporym wysiłku z mojej strony – widać jednakże światełko w tunelu. Zaczęłam oszczędzać, mimo iż dotychczas wydawało mi się, że jestem oszczędna. Robię to ewolucyjnie, czyli np. nie rezygnuję całkowicie z wyjścia do kawiarni, ale robię to rzadziej i wydaję 10 zł zamiast 15 – oszczędność 33%. Nie mówiąc już o niezależności finansowej, która dotychczas wydawała mi się całkowicie nierealna.

Podsumowując: widzę na horyzoncie cel i zaczęłam małymi kroczkami ku niemu zmierzać.
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

_______________________________________

Renata Grabowiecka

 

Opinie Uczestników III edycji Internetowych Warsztatów FinansowychWarsztaty Finansowe zasługują na pozytywną opinię i większy rozgłos. Polakom bardzo brakuje edukacji finansowej i to jest właśnie pozycja dla ludzi którzy mają problemy z finansami osobistymi.

Ja osobiście takich problemów nie miałem. „Strategię obronną” mam opanowaną w wysokim stopniu. Liczyłem tutaj na znacznie szerszą ofertę jeśli chodzi o „strategię ataku”, czyli w jaki sposób inwestować i pomnażać majątek dochodowy.

Podsumowując chciałbym zaznaczyć, że Warsztaty Finansowe to pozycja obowiązkowa dla osób które chcą coś osiągnąć w życiu, jest to wiedza elementarna, bez której nie wykona się kolejnych kroków. Moim skromnym zdaniem już szkoły podstawowe powinny nauczać finansów osobistych, bo robimy to jako dorośli ludzie jak już narobimy sobie długów i problemów.

_______________________________________

Jarosław GłowińskiOpinie Uczestników III edycji Internetowych Warsztatów FinansowychDzięki Warsztatom Finansowym uświadomiłem sobie, że dojście do niezależności finansowej nie jest takie abstrakcyjne. Dzięki uporządkowaniu i mądremu zarządzaniu finansami jest to jak najbardziej realne.

 

_______________________________________

Marcin Stabrowski

 

Opinie Uczestników III edycji Internetowych Warsztatów FinansowychPrzyznam, że było to moje „drugie podejście” do Internetowych Warsztatów Finansowych Sławka Śniegockiego.
Pierwszy raz z reklamą Warsztatów zetknąłem się na jesieni ub.r.
Jednak wtedy „nie skorzystałem”.
Powodów było kilka – ale nie na ten temat moja obecna wypowiedź 🙂

Na te warsztaty zapiałem się nieomalże be wahania.
Dlatego, że po pierwsze znacznie poszerzyłem w tym czasie, swoją wiedzę na temat finansów osobistych oraz inwestowania oraz „poznałem bliżej” sposób przekazu wiedzy Sławka Śniegockiego, gdyż przeczytałem jedną z jego książek oraz inne („ogólnodostępne”) materiały.
I stwierdziłem, że tego typu wiedzy nigdy za dużo.

Niby dużo zagadnień z tych, które Sławek Śniegocki porusza na Warsztatach, jest mi znane.
Jednak Warsztaty oprócz aspektu teoretycznego, pozwalającego szeroko spojrzeć na „finanse osobiste”, podparte są również wieloma ćwiczeniami praktycznymi.
Sławek udostępnia w czasie Warsztatów szereg narzędzi wspomagających zarządzanie finansami.
I o ile ktoś je (te ćwiczenia) sumiennie wykona – będą one niezwykle przydatne.

Osobiście uważam, że podstaw ekonomii oraz podstaw gospodarowania finansami osobistymi powinno się uczyć już w szkole podstawowej. I w kolejnych latach nauki wiedzę tę można (należy) pogłębiać i poszerzać. Chociażby o zagadnienia związane z inwestowaniem i przedsiębiorczością.
Byłoby wówczas mniej sytuacji, kiedy to dorośli ludzie, nie radzą sobie w zarządzaniu budżetem domowym.
A ich jedynym ”życiowym” celem finansowym jest „dotrwać do rządowej emerytury”.
Przy czym nie zdają sobie sprawy, że emerytura ta będzie stanowiła 30-40 % ich dotychczasowej pensji.

Warsztaty Sławka Śniegockiego są bardzo dobrym „narzędziem” do nauczenia podstaw finansów osobistych, ale również osoby bardziej zaawansowane w tej tematyce „znajdą coś dla siebie”.
Szereg zagadnień, które zawarte są w Warsztatach, przedstawione są przez Sławka w sposób nieszablonowy, przez co nawet osoby „obeznane” w tej tematyce, nie będą „się nudzić” podczas uczestnictwa w Warsztatach.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że znajdą się sceptycy, którzy uznają Warsztaty za zbędny wydatek, który nic nowego ich nie nauczył.
Jednak ja powtórzę jeszcze raz – „tego typu wiedzy nigdy za dużo”.
I jak to mówią „trening czyni mistrza”.
A od mistrzostwa już tylko krok do „niezależności finansowej” 🙂

Serdecznie polecam Internetowe Warsztaty Finansowe Sławka Śniegockiego.

Pozdrawiam
_______________________________________

Ryszard MosiołekOpinie Uczestników III edycji Internetowych Warsztatów FinansowychDzięki szkoleniu przyjrzałam się co robi bank z moimi pieniędzmi. Okazuje się że pieniędzy może ubywać pomimo tego, że ja nic nie wypłacam. Oczywiście zmieniłam zaraz opcje na koncie w banku i obserwuję co będzie dalej.

 

 

________________________________________

Iwona KorlackaOpinie Uczestników III edycji Internetowych Warsztatów FinansowychMuszę przyznać, że podszedłem z dość dużą rezerwą do III edycji „Warsztatów Finansowych” Sławka Śniegockiego. Wynikało to – przede wszystkim – z faktu, że uznawałem się za osobę mocno obeznaną w kwestiach finansowych i nie spodziewałem się, aby te warsztaty miały mnie nauczyć czegoś zupełnie nowego.

Faktycznie, tak też się stało.

Zdecydowana większość materiału warsztatów była już mi dobrze znana wcześniej. Zaskoczyło mnie jednak podejście do tematyki finansowej autora oraz sposób przekazania swojej wiedzy.

I tak, bardzo dobrym pomysłem jest podzielenie całych warsztatów na poszczególne moduły, a pojedynczej lekcji w ten sposób, że jest zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna.

W sam raz była także długość filmików składających się na poszczególne lekcje. Średnia ich długość to ok. 5 minut. Raz tylko trafił się dłuższy, prawie 15 minutowy filmik.

Sposób prezentacji wiedzy w filmikach za pomocą plansz z głównymi hasłami oraz głosem autora omawiającego dane zagadnienie – generalnie w porządku, chociaż można by było zastosować np. mapy myśli oraz uczynić prezentacje bardziej interaktywne i ciekawsze, gdyż po pewnym czasie wygląd sylwetki autora w każdym filmiku staje się dość irytujący.

Muszę pochwalić autora za swoje podejście do tematyki finansowej. A więc, nie stara się przekazać wszystkiego, co wie, a jedynie najistotniejsze informacje z punktu widzenia osoby, która sobie ze swoimi finansami, po prostu, nie radzi. Dzięki logicznemu ciągowi wywodów autora ma się poczucie, że wraz z kolejnymi lekcjami kursu, wchodzi się na kolejne stopnie wiedzy finansowej.

Brawo za to, że oprócz typowej wiedzy teoretycznej, autor daje konkretne „know-how” pokazujące aktualną sytuacją finansową danej osoby, sposoby jej zmiany oraz ogólny sens tej zmiany. Sprawia to, że jeśli przerobi się wszystkie proponowane przez autora ćwiczenia, można przekonać się, co się tak naprawdę chce oraz co trzeba zrobić, aby to osiągnąć w sensie finansowym.

Szkoda, że autor nie pomyślał o jakimś mechanizmie sprawdzania stanu przerobionych ćwiczeń, gdyż jestem przekonany, że większość uczestników warsztatów przeszła do porządku dziennego nad nimi, a przecież są one istotną i nieodłączną częścią tych warsztatów. Bez ich wykonania, warsztaty te tracą swój indywidualny charakter i stają się kolejnym poradnikiem, który się fajnie czyta (tutaj: ogląda), ale z czego kompletnie nic nie wynika.

Generalnie, warsztaty finansowe Sławka Śniegockiego przeznaczone są przede wszystkim do osób początkujących w świecie finansów i tych, którzy może coś tam wiedzą, co trzeba robić, ale tego nie robią. Można je potraktować jako dobry poradnik na start i bazę do dalszych, bardziej wnikliwych studiów nad tematyką finansową.

 

________________________________________

Paweł Sygnowski, autor e-booków i kursów językowych oraz finansowych

 

Inwestuj we własną niezalezność

Z finansami byłem zawsze na bakier. Trochę czytałem na temat finansów i w rożny inny sposób zdobywałem o nich wiedzę. Myślałem, że już wiem całkiem sporo. Niestety nie miało to odzwierciedlenia w moim życiu. Moja sytuacja finansowa była coraz słabsza. Temat finansów powodował wiele napięć między mną a moją żoną.

Mimo, że zarabialiśmy coraz więcej, to wcale nam nie przybywało pieniędzy. Praktycznie wszystkie zarobione pieniądze „gdzieś” znikały.

W trakcie warsztatów ze Sławkiem, zacząłem odkrywać świat finansów zupełnie dla mnie nowy, fascynujący i dzięki Sławkowi, prosty. Przedyskutowaliśmy i przygotowaliśmy z żoną nasze plany finansowe. Śmielej i konkretnie o nich rozmawiamy. Udało nam się już odłożyć trochę pieniędzy, które natychmiast zainwestowałem. Naprawdę świetne uczucie 🙂 A kiedyś myślałem, że inwestowanie jest zarezerwowane dla kogoś kto ma dużo pieniędzy.

To jest milowy krok w moim życiu. Ogromnie Ci dziękuję Sławku!

________________________________________

Dominik Gużda

Inwestuj we własną niezaleznośćJak wiecie lub nie wiecie , nic się w życiu nie zdarza przez przypadek. Od dłuższego czasu szukałam wiedzy o finansach i trafiam na…… Kurs Warsztaty Finansowe. Forma internetowa to najmniej ulubiona przeze mnie forma szkolenia się. Ale sposób prowadzenia kursu okazał się skuteczny i o dziwo przemawiał do mnie. Uświadomiłam sobie rzeczy o których niby coś wiedziałam , ale nigdy ich nie stosowałam w praktyce.

To dla mnie największa wartość kursu.

Zmieniła się moja świadomość finansowa, moje nastawienie do wydatków – planuję je wcześniej, a te niespodziewane oglądam 3 razy jak kukułcze jajo..

Wiem, że bez względu na wysokość zarobków, każdy z nas może wydać wszystko i jeśli nie zapanujemy nad tą cechą to obudzimy się jako biedni emeryci. I jeszcze jedno, po Warsztatach mam jeszcze większy głód wiedzy oraz chęć działania od zaraz i to mnie bardzo cieszy.

________________________________________

Dorota Fajkowska, Dyrektor Sprzedaży Mary KayInwestuj we własną niezaleznośćZapisałam się na II edycję Internetowych Warsztatów Finansowych działając troszeczkę impulsywnie- znałam książki Sławka Śniegockiego i starałam się wprowadzać zawarte w nich rady, więc nie liczyłam na jakąś dodatkową wiedzę, ale też stwierdziłam w duchu, że jak nie spróbuję to może mnie ominąć coś bardzo ważnego dla mojego życia.

Może zabrzmi to patetycznie, ale nie myliłam się- ten kurs usystematyzował moją wiedzę i pokazał więcej możliwości jej wykorzystania, a zawarte w kursie Narzędzia okazały się rewelacyjne. Zupełnie inaczej jest patrzeć na kartki w książce i starać się kopiować pewne rzeczy do swojego zeszytu bądź drobnymi kroczkami w komputerze.

Tutaj dostałam już gotowe szablony do wypełnienia w Excelu, które czarno na białym pokazują moją sytuację finansową i sposoby wyjścia z zadłużenia. Do tej pory udało mi się wypracować codzienne notowanie ponoszonych wydatków, dzięki czemu wyeliminowałam kilka „wycieków”, z których nie do końca zdawałam sobie sprawę 🙂 Do tego jeszcze chyba po raz pierwszy w życiu zaczęłam tak naprawdę planować swoje finanse. Wierzę więc, że spokojnie uda mi się wyjść z wszystkich długów i zacząć budować swoją niezależność.

Na szczęście trafiłam na ten kurs i książki dosyć wcześnie (mam 28 lat), więc da mi to więcej czasu na realizację wszystkich moich finansowych zamierzeń. Pozdrawiam serdecznie autora kursu i zachęcam wszystkich do korzystania z kolejnych edycji- to świetna inwestycja we własne życie 🙂

________________________________________

Agnieszka Leszczyńska

 

Inwestuj we własną niezaleznośćJestem przekonany, że wiedza, którą uzyskałem na warsztatach zaowocuje wcześniej niż myślę. Oczywiście na samych warsztatach nie można zaprzestać trzeba czynnie wprowadzać zdobytą wiedzę, planować, inwestować i cały czas kontrolować swoje finanse.

Do momentu uczestnictwa w warsztatach wiedziałem co i jak, korzystałem ze swoich narzędzi lecz niestety brakowało mi konsekwencji w działaniu. Teraz wiem, że trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje życie i cały czas trzymać rękę na pulsie :). Dzięki czemu możemy cały czas podążać w kierunku realizacji swoich celów.

Warsztaty Sławka, dzięki aktywnemu uczestnictwu, pomogły poukładać wiedzę na temat finansów osobistych i wcielić ją w życie.

Dziękuję Sławku za tego typu warsztaty

________________________________________

Wojtek Grancow


Inwestuj we własną niezaleznośćWarsztaty Finansowe- muszę się przyznać że nie do końca je odrobiłem tak jak zalecałeś. Najpierw urlop w miejscu poza zasięgiem internetu potem moja choroba ale na pewno przerobie je dokładnie. Swoje wydatki oczywiście notuje. Ale zabrakło mi w warsztatach konkretnej informacji w co inwestować wolne środki .

Warsztaty oceniam pozytywnie.

________________________________________

Andrzej Krysiak


Inwestuj we własną niezalezność

Udział w warsztatach dał mi możliwość przyjrzenia się moim finansom, otrzymałam narzędzia, dzięki którym mogę natymiast przejąć kontrolę nad nimi. Wiedza przekazywana jest w bardzo przystępny sposób, każdy może ją odnieść do siebie i zastosować w codziennym życiu.

Na pewno skorzystam z metod i porad innych uczestników w kwestii radzenia sobie z wydatkami.
Mam nadzieję, że to czego się dowiedziałam „zaprocentuje” na przyszłość.

________________________________________

Anna Trzaskowska

 

„Po raz pierwszy w życiu podliczyłem swoje wydatki. Po raz pierwszy przeraziłem się swoją rozrzutnością. Po raz pierwszy postanowiłem oszczędzać. Po raz pierwszy samodzielnie zainwestowałem uzyskane oszczędności. I po raz pierwszy uwierzyłem, że mogę zrealizować swoje marzenia!

Wszystko wydarzyło się w ciągu kilku tygodni za sprawą tego jednego szkolenia z rewelacyjnym narzędziem finansowym! Polecam!”

________________________________________

Arkadiusz Roszak, informatyk

 

„Książki Sławka są świetne. Czytałam je z satysfakcją, bo niewielu praktyków umie pisać prostym językiem o trudnych sprawach. Przy czym zawartość książek to nie tylko teoria. Są też przykłady ilustrujące tekst i ćwiczenia do samodzielnego wykonania.

Skoro książki Sławka są tak dobre, to po co jeszcze warsztaty? Pomyśl chwilę – skoro są biblioteki i internet, to po co są szkoły i kursy? Bo przy lekturze zawsze pojawiają się pytania i wątpliwości. W trudnych chwilach potrzebujemy zachęty. A na wyobraźnię i samoocenę znakomicie wpływa towarzystwo innych w takiej samej sytuacji. Niezbędne jest też prowadzenie za rękę przez mistrza o autorytecie uznanym i wspartym konkretnym dorobkiem publicystycznym, a to ma Sławek Śniegocki.

Dlatego polecam – najlepiej w tej właśnie kolejności – lekturę książki, analizę przykładów, wykonanie ćwiczeń, udział w warsztatach. Taka kolejność kroków da każdemu to co potrzeba: wiedzę jak to działa i co zrobić aby to wykorzystać, praktyczną umiejętność robienia tego czegoś oraz – co najważniejsze – zmianę sposobu postrzegania rzeczywistości finansowej. Człowieka żyjącego od wypłaty do wypłaty Sławek podczas warsztatów zmienia w człowieka świadomie zarządzającego swoimi finansami. Może to wydawać się niewiele, w końcu każdy jakoś przeżył do tej pory bez tego całego zarządzania pieniędzmi. No właśnie – jakoś przeżyłeś.

Sławek proponuje zamianę „jakoś przeżyć” na „jakość życia”. Jakość życia we względnej wolności finansowej od zaraz i pełnej wolności finansowej za kilka czy kilkanaście lat. Po warsztatach masz uporządkowaną wiedzę, sprawność używania narzędzi, no i najważniejsze: wytyczone cele – co chcesz osiągnąć, ile to kosztuje, i co planujesz zrobić aby zarobione pieniądze przekształcać we własne marzenia. Nie ma obietnic „lekko, łatwo, przyjemnie”. Jest rzetelna obietnica „jeśli chcesz osiągnąć swój cel, zrób to w sposób sprawdzony przez wielu innych”.

Ja już sprawdziłam: obietnica została dotrzymana. Mam solidne podstawy, a teraz będę działać tak jak nauczył mnie Sławek po to, aby przestać się martwić „jak przeżyć” a zacząć po prostu żyć. Ty też tak możesz. Kup książkę. Przeczytaj. Wykonaj ćwiczenia. Weź udział w warsztatach. Nie ma nic za darmo – to kosztuje trochę pieniędzy i sporo pracy, ale nagroda jest tego warta. W końcu sama decydujesz, co nią będzie. Więc zrób kolejny krok na drodze, którą już przeszłam – warto. To nie wydatek, to opłacalna inwestycja w przyszłość.”

________________________________________

Zuzanna Grześka, nauczycielka w gimnazjum

„Każdy z nas pyta siebie ; dlaczego tak mało zarabiam? Dlaczego nie jestem bogaty? Dlaczego tak mało mam wolnego czasu? Dlaczego nie stać mnie na wiele rzeczy?

Następnie mogą się pojawić jeszcze inne pytania. Czy mogę zmienić ten stan rzeczy? Czy mogę będąc w długach być za jakiś czas wolny finansowo? Czy mogę od zera dojść do stanu swoich finansów przy których mogę być bezpieczny i będę mieć wpływ na swoje życie? Czy w sytuacji w której wszyscy dookoła mówią mi – nie uda Ci się, nie masz na to szans – mogę osiągnąć niezależność finansową? Czy w końcu mam w siłę w Sobie aby się tym problemom sprzeciwić i pójść w nieznane?

Internetowe Warsztaty Finansowe Pana Sławka Śniegockiego „Inwestuj we własną niezależność” są odpowiedzią na powyższe pytania i wiele innych.
Pan Sławek krok po kroku, dzień po dniu pokazuje jak to wszystko osiągnąć. Dlatego jestem przekonany, że te warsztaty mogą pomóc każdemu człowiekowi niezależnie od tego w jakiej sytuacji życiowej by się nie znajdował.
Pozdrawiam i polecam,”

________________________________________

Seweryn Gajda

 

„Internetowe Warsztaty Finansowe „Inwestuj we własną niezależność”

Sławomir Śniegocki – autor doskonałych publikacji: „Inwestuj we własny dług” oraz „Inwestuj we własny etat” przygotował kurs pt. Internetowe Warsztaty Finansowe „Inwestuj we własną niezależność”, dzięki któremu w sposób praktyczny spojrzałem na moją sytuację finansową oraz zmobilizowałem się do opracowania planu jej poprawy.

Materiał kursu podzielony jest na moduły, w których autor w sposób rzetelny i jasny przekazuje wiedzę finansową. Każdy moduł składa się z części teoretycznej, w formie wykładu wideo, oraz części praktycznej w formie ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Wiedza przekazywana jest stopniowo, dzięki czemu uczestnik może dostosować tempo jej przyswajania do własnych upodobań. Ważnym elementem kursu są, organizowane co kilka modułów, „sesje pytań i odpowiedzi”, podczas których, w czasie rozmowy na żywo z autorem Warsztatów, można uzyskać dodatkowe wyjaśnienia i odpowiedzi na ewentualne pytania.

Spodobało mi się, zaprezentowane w treści kursu, podejście do finansów. Począwszy od analizy własnej sytuacji finansowej i stworzenia osobistego planu finansowego, poprzez zarządzanie osobistym budżetem, do stworzenia planu zwiększenia majątku i budowania niezależności finansowej. W czasie kursu wykorzystywałem opracowane przez autora wspomagające narzędzia finansowe. Dzięki nim mogłem nie tylko opanować swoje finanse, w tym odwieczny problem „gdzie znikają co miesiąc moje pieniądze”, ale także opracować plan szybszej spłaty mojego zadłużenia.

Z czystym sumieniem polecam Internetowe Warsztaty Finansowe „Inwestuj we własną niezależność” każdemu, kto chce szerzej spojrzeć na własne finanse i przybliżyć się do uzyskania niezależności finansowej.

________________________________________

Krzysztof Buczek

 

„Opinia o „Internetowych Warsztatach Finansowych”:
Od 10 lat zajmuję się różnymi aspektami inteligencji finansowej. Przeczytałem i zastosowałem już setki rad i pomysłów. Z tej perspektywy uważam wiedzę zawartą w „Warsztatach Finansowych” jako świetne kompendium wiedzy, podane w prosty i przystępny sposób.

Uczestnik kursu – prowadzony niejako za rękę przez autora – ma możliwość dokonania najważniejszych zmian w swoim życiu: zmiany błędnych przekonań oraz zmiany nawyków finansowych na właściwe. W trakcie kursu otrzymuje dodatkowo komplet narzędzi, dzięki którym określa zarówno swój bieżący stan finansów, jak i poznaje skuteczne i sprawdzone metody planowania finansów w przyszłości.

Co mi osobiście dał udział w „Warsztatach Internetowych”? Utwierdził mnie w przekonaniu, że idę we właściwym kierunku; że cel, który sobie wyznaczyłem rok temu, jest bliżej niż mi się wydawało.

Mam tylko jedno zastrzeżenie do kursu, a właściwie do jego ceny. O ile wiedza przekazywana przez Sławka jest warta o wiele więcej niż wynosi cena kursu, to niestety tzw. statystyczny Kowalski, który jest zadłużony ‚po uszy’ i nie umie związać przysłowiowego ‚końca z końcem’ nie będzie w stanie skorzystać z kursu właśnie z powodu zaporowej dla niego ceny (taki paradoks: osoby, które najwięcej skorzystałyby na zmianie swoich złych nawyków finansowych i znajdują się w miejscu, w którym uświadamiają sobie swoje tragiczne położenie finansowe, niestety przez swoje błędne decyzje z przeszłości nie stać ich dzisiaj na zakup kursu-lekarstwa, który byłby w stanie uzdrowić ich sytuację finansową teraz i w przyszłości). Jestem przekonany, że lepiej sprawdził by się system a’ la Schabowski, gdzie uczestnik kursu opłaca dostęp do niego ratami; docenia w ten sposób wartość poszczególnych modułów oraz nie angażuje jednorazowo środków, których statystyczny Kowalski i tak nie posiada.”

________________________________________

Dawid Pękała

 

Opinie czytelników 2Jeżeli chcesz skomentować dowolną z moich publikacji, szkoleń lub innych produktów, wpisz poniżej swoją opinię wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem a będę mógł opublikować ją na tej stronie. Pozostawiając swoją opinię, jednocześnie wyrażasz zgodę na  jej wykorzystanie przeze mnie na innych stronach www.  Dziękuję i pozdrawiam

Sławek Śniegocki

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.