Zapisz Się Na Newsletter

Dołącz do społeczności osób budujących swoją niezależność finansową i uzyskaj bezpłatny, bezterminowy dostęp do;

– 10. częściowego kursu mailowego “Jak zaplanować swój finansowy sukces”

– Cotygodniowego Biuletynu Finansowego

– Specjalnych ofert związanych z finansami osobistymi

Zgadzam się z Polityką Prywatności


Administratorem Twoich danych osobowych będzie Śniegocki Development Sławomir Sniegocki, Al. Korfantego 40/13, 40-161 Katowice, e-mail: slawek( małpa )slaweksniegocki.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności oraz w potwierdzeniu zapisu do newslettera.


DLACZEGO JA?

Witaj, nazywam się Sławek Śniegocki, jestem inwestorem, mentorem i autorem poradników finansowych.

Od kilkunastu lat inwestuję w nieruchomości, akcje, fundusze inwestycyjne, kruszce. Swoją pierwszą firmę uruchomiłem w 1991 roku. W kolejnych latach uruchomiłem kilka firm, zarządzałem sprzedażą i zakupami w polskich oddziałach największych światowych sieci handlowych, byłem doradcą finansowym, zdobyłem uprawnienia pośrednika ubezpieczeniowego oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Od 2008 roku prowadzę działalność w internecie, poprowadziłem pięć edycji Internetowych Warsztatów Finansowych “Inwestuj we własną niezależność”. Nakładem wydawnictw “Helion” oraz “Złote Myśli” wydałem książki “Inwestuj we własny Dług” oraz Inwestuj we własny Etat”. Obie pozycje znalazły się na listach bestsellerów.

Uważam, że aby móc prowadzić pełne pasji życie i realizować własne marzenia, niezbędne jest opanowanie chaosu we własnych finansach, nauka zarządzania inwestycjami i zwiększanie wartości majątku netto. Wierzę, że dzielenie się wiedzą nie jest przywilejem ale obowiązkiem.

Jeżeli więc chcesz odkryć swoją prawdziwą misję i zacząć ją realizować, poznaj moje publikacje i bloga, komentuj, dziel się doświadczeniem, stań się lepszy, osiągnij finansową niezależność!

 

Życzę Ci wielu sukcesów finansowych,