:: Wywiad: Jak zostać inteligentnym inwestorem?

Jak osiągać coraz wyższy poziom inteligencji finansowej. Najprościej przez podjecie decyzji o inwestowaniu, gromadzeniu kapitału, powiększaniu doświadczenia inwestycyjnego, odpowiednim zarządzaniu kapitałem i zmniejszaniu awersji do ryzyka. Tłumaczę dlaczego każdy inwestor powinien znaleźć inwestycje najlepiej dopasowane do jego predyspozycji. A jaka jest Twoja ulubiona forma inwestowania?


Dołącz Do Społeczności Bloga

Odbierz bezpłatny dostęp do mojego kursu mailowego:

Jak Osiągnąć Niezależność Finansową Pomimo Niskich Zarobków i Braku Wiedzy


Zgadzam się z Polityką Prywatności
Administratorem Twoich danych osobowych będzie: Śniegocki Development Sławomir Sniegocki, Al. Korfantego 40/13, 40-161 Katowice, e-mail: slawek (małpa) slaweksniegocki.pl. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

1 thought on “:: Wywiad: Jak zostać inteligentnym inwestorem?”

  1. Znam pewną osobę, która na wszystkim umie zrobić pieniądze. Jest to trudne do uwierzenia, ale tak jest. Moim zdaniem musimy mieć pewne predyspozycje. Nie każdy człowiek do tego się nadaje. Musisz myśleć z dużym wyprzedzeniem i być przygotowanym na wszystkie możliwości. Wspomniany znajomy ma pewną zasadę, która zawsze się sprawdza.
    Wiem że będziecie się śmiali, ale i tak powiem.
    Mój znajomy robi zawsze odwrotnie niż większość ludzi. Przykładowo, kiedy wszyscy w Polsce wierzyli że PLN będzie silniejszy, mój znajomy szybko spłacił kredyt we frankach szwajcarskich i zaczął inwestować w inne waluty.
    Nie ma pojęcia o ekonomii, ale zrobił odwrotnie niż inni i zarobił ponownie bardzo dużo pieniędzy.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.