:: Wywiad: Podstawowy element na drodze do sukcesu finansowego

Co jest najważniejszym i niezbędnym elementem na drodze do osiągnięcia sukcesu finansowego?

Od czego zaczniesz budowanie własnego sukcesu?


Dołącz Do Społeczności Bloga

Odbierz bezpłatny dostęp do mojego kursu mailowego:

Jak Osiągnąć Niezależność Finansową Pomimo Niskich Zarobków i Braku Wiedzy


Zgadzam się z Polityką Prywatności
Administratorem Twoich danych osobowych będzie: Śniegocki Development Sławomir Sniegocki, Al. Korfantego 40/13, 40-161 Katowice, e-mail: slawek (małpa) slaweksniegocki.pl. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

8 Komentarzy do “:: Wywiad: Podstawowy element na drodze do sukcesu finansowego”

 1. No niestety, polskie szkoly zabijaja kreatywnosc i pomyslowosc. Czasem mysle, ze nauka tyle lat (SP+LO+studia) – to zmarnowany czas, no ale trzeba sie uczyc.
  Blog i material – jak zawsze rewelacyjny! Wiecej sie z niego nauczylam, niz na studiach.
  Pozdrawiam.

 2. Przede wszystkim zmiany swego nastawienia. Od tego wszystko się zaczyna. Planowanie i analizowanie budzetu to jest pierwsza rzecz, która powinna znaleźć się na liście dobrych nawyków osoby, która chce mieć niezależność finansową. Druga rzecz to to wykrojenie z tego budżetu kawałka pod tytułem oszczędzanie i z tego później rodzi się inwestowanie. Inwestowaniem nie jest na pewno trzymanie pieniędzy na lokacie.

 3. Radosław napisał:

  Wiele osob nie przepada za porażkami. Jednak porażki są nieodmienną częścią biznesu. Jeśli chcemy osiągnąć sukces musmy je ponosić. Dzieki temu mozna się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Nauczyć sie jak w przyszłości nie wyłożyć się w niektórych sytuacjach.
  Stajemy sie mocniejsi.

 4. Walutowyinwestor napisał:

  Co z tego że ktoś jest dobry w teorii. Trzeba próbować testować, ponosić porażki. Wtedy to da zakładany efekt.

 5. Marek napisał:

  Dokładnie tak, jeśli Ci na czymś zależy i chcesz w jakiejś dziedzinie osiągnąć sukces musi Cię to interesować. To nie tyczy się tylko finansów, ale wszystkiego czego się podejmujemy. Innymi słowy: „jeśli jesteś w czymś dobry, nie rób tego za darmo” 🙂

 6. Kancelaria Kacprzak napisał:

  Zgadzam się z Panem Konradem w kwestii edukacji. Ale nie wiem, czy można to nazwać dokładnie tym słowem, ponieważ edukacja kojarzy się właśnie ze szkołą. A tutaj chodzi o naukę czegoś, co będzie dla nas nie tylko przyjemne, ale i przydatne w życiu. O coś, co nas zainspiruje i pomoże nam się rozwinąć. Ale zgadzamy się z tym, że żeby osiągnąć sukces i stać się specjalistą w swojej dziedzinie, trzeba się nieustannie rozwijać i pasjonować danym tematem. Bez tego nie ma możliwości osiągnięcia takiego poziomu, jak byśmy chcieli.

 7. Konrad napisał:

  Dla mnie fundamentalnym podstawowym elementem do osiągnięcia sukcesu jest edukacja. Nie taka, jaką znamy ze szkoły. Ale edukacja wynikająca z pasji i entuzjazmu, chęci zgłębienia danego tematu. Tylko w ten sposób można stać się specjalistą w swojej dziedzinie, a co za tym idzie – osiągnąć sukces, czy to finansowy, czy jakikolwiek inny.

  1. Hmm.. a moim zdaniem wręcz przeciwnie. Edukacja jest ważna, jeśli jednocześnie prowadzi się też praktycznie działania. Moim zdaniem, jeśli chodzi o cokolwiek, warto po prostu zacząć to robić i modyfikować te swoje działania w miarę analizy rezultatów i właśnie edukacji – ale samą edukacją świata się nie zwojuje. Tak jak pan Sławek powiedział – gdyby było inaczej profesorowie ekonomii byliby najbogatszymi ludźmi na świecie. Oni faktycznie są specjalistami w swoich dziedzinie, a szczerze mówiąc (studiuję na uniwesrystecie ekonomicznym) nie widać po nich „sukcesów finansowych”.

   Pozdrawiam!
   mysc

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.