:: Wywiad: Podstawowy element na drodze do sukcesu finansowego

Co jest najważniejszym i niezbędnym elementem na drodze do osiągnięcia sukcesu finansowego?

Od czego zaczniesz budowanie własnego sukcesu?


Dołącz Do Społeczności Bloga

Odbierz bezpłatny dostęp do mojego kursu mailowego:

Jak Osiągnąć Niezależność Finansową Pomimo Niskich Zarobków i Braku Wiedzy


Zgadzam się z Polityką Prywatności
Administratorem Twoich danych osobowych będzie: Śniegocki Development Sławomir Sniegocki, Al. Korfantego 40/13, 40-161 Katowice, e-mail: slawek (małpa) slaweksniegocki.pl. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

8 thoughts on “:: Wywiad: Podstawowy element na drodze do sukcesu finansowego”

 1. No niestety, polskie szkoly zabijaja kreatywnosc i pomyslowosc. Czasem mysle, ze nauka tyle lat (SP+LO+studia) – to zmarnowany czas, no ale trzeba sie uczyc.
  Blog i material – jak zawsze rewelacyjny! Wiecej sie z niego nauczylam, niz na studiach.
  Pozdrawiam.

 2. Przede wszystkim zmiany swego nastawienia. Od tego wszystko się zaczyna. Planowanie i analizowanie budzetu to jest pierwsza rzecz, która powinna znaleźć się na liście dobrych nawyków osoby, która chce mieć niezależność finansową. Druga rzecz to to wykrojenie z tego budżetu kawałka pod tytułem oszczędzanie i z tego później rodzi się inwestowanie. Inwestowaniem nie jest na pewno trzymanie pieniędzy na lokacie.

 3. Wiele osob nie przepada za porażkami. Jednak porażki są nieodmienną częścią biznesu. Jeśli chcemy osiągnąć sukces musmy je ponosić. Dzieki temu mozna się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Nauczyć sie jak w przyszłości nie wyłożyć się w niektórych sytuacjach.
  Stajemy sie mocniejsi.

 4. Dokładnie tak, jeśli Ci na czymś zależy i chcesz w jakiejś dziedzinie osiągnąć sukces musi Cię to interesować. To nie tyczy się tylko finansów, ale wszystkiego czego się podejmujemy. Innymi słowy: „jeśli jesteś w czymś dobry, nie rób tego za darmo” 🙂

 5. Zgadzam się z Panem Konradem w kwestii edukacji. Ale nie wiem, czy można to nazwać dokładnie tym słowem, ponieważ edukacja kojarzy się właśnie ze szkołą. A tutaj chodzi o naukę czegoś, co będzie dla nas nie tylko przyjemne, ale i przydatne w życiu. O coś, co nas zainspiruje i pomoże nam się rozwinąć. Ale zgadzamy się z tym, że żeby osiągnąć sukces i stać się specjalistą w swojej dziedzinie, trzeba się nieustannie rozwijać i pasjonować danym tematem. Bez tego nie ma możliwości osiągnięcia takiego poziomu, jak byśmy chcieli.

 6. Dla mnie fundamentalnym podstawowym elementem do osiągnięcia sukcesu jest edukacja. Nie taka, jaką znamy ze szkoły. Ale edukacja wynikająca z pasji i entuzjazmu, chęci zgłębienia danego tematu. Tylko w ten sposób można stać się specjalistą w swojej dziedzinie, a co za tym idzie – osiągnąć sukces, czy to finansowy, czy jakikolwiek inny.

  1. Hmm.. a moim zdaniem wręcz przeciwnie. Edukacja jest ważna, jeśli jednocześnie prowadzi się też praktycznie działania. Moim zdaniem, jeśli chodzi o cokolwiek, warto po prostu zacząć to robić i modyfikować te swoje działania w miarę analizy rezultatów i właśnie edukacji – ale samą edukacją świata się nie zwojuje. Tak jak pan Sławek powiedział – gdyby było inaczej profesorowie ekonomii byliby najbogatszymi ludźmi na świecie. Oni faktycznie są specjalistami w swoich dziedzinie, a szczerze mówiąc (studiuję na uniwesrystecie ekonomicznym) nie widać po nich „sukcesów finansowych”.

   Pozdrawiam!
   mysc

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.