Logo bloga SlawekSniegocki.pl | Kon$ekwentny Inwe$tor
Szukaj
Close this search box.
Bestseller "Inwestuj we własny dług" z dedykacją autora Sławomira Śniegockiego

Książka
„Inwestuj we własny dług”
wraz ze spersonalizowaną dedykacją

39,95 

Książka
„Inwestuj we własny dług”
wraz ze spersonalizowaną dedykacją

Przyznasz, że z mojej strony było wielce ryzykowne zatytułować książkę na temat zarządzania finansami osobistymi „Inwestuj we własny dług”„. Każdy domorosły „ekspert finansowy” wie przecież, że „dług to dług, a inwestycja to inwestycja” i jedno jest zaprzeczeniem drugiego.

Moja pierwsza książka została wydana również przez wydawnictwo „Helion” w serii „OnePress” i była dostępna między innymi w sieci księgarni EMPiK.

Książka, którą teraz możesz kupić wraz z moim autografem i spersonalizowaną dedykacją, pochodzi z niedostępnego, wyczerpanego już nakładu.  

Do dziś pamiętam moment kiedy otwarłem na stronie wydawnictwa zakładkę z opiniami Czytelników. To było wspaniałe uczucie. Zrozumiałem wtedy jaki ma sens dzielenie się wiedzą z innymi, jaką to daje ogromną energię i poczucie wpływu na życie ludzi z którymi nigdy nawet się nie spotkałem.

Pomimo, że od czasu premiery pojawiło się wiele pozycji na temat finansów osobistych, moja książka wciąż jest chętnie kupowana, motywując do działania i stanowiąc inspirację dla wielu Czytelników. Jest wykorzystywana przez osoby prywatne, trenerów, szkoleniowców, doradców finansowych i przedsiębiorców. Prezentowałem ją w trakcie spotkań autorskich,wydarzeń szkoleniowych takich jak „Kuźnia Milionerów” a także w trakcie wywiadu z okazji „Dnia bez długu” dla głównego wydania wiadomości telewizji Polsat.

Moim celem było stworzenie napisanego prostym językiem poradnika dla osób, które chcą inteligentnie prowadzić domowy budżet, brać mądre kredyty i nauczyć się w jaki sposób skutecznie zacząć inwestować pieniądze. Jestem przekonany, że udało mi się to osiągnąć.

Jeżeli nie znasz jeszcze mojej książki a chciałbyś dołączyć do grona ludzi, którzy mądrze zarządzają finansami, poznaj ją teraz i odpowiedz sobie na pytanie: Czy warto tracić pieniądze, ignorując zasady finansowej inteligencji? Serdecznie zapraszam do lektury.

Poniżej znajdziesz spis treści książki.

Spis treści książki „Inwestuj we własny dług”;

1. Złap wiatr w żagle
1.1. Podziękowania
1.2. Co zyskasz dzięki tej książce?
1.3. Jak korzystać z zawartej tu wiedzy?
1.4. Siedem kroków do szybkiego wyjścia z długu
Krok pierwszy do szybkiego wyjścia z długu
2. Twoja szalupa ratunkowa
2.1. Pieniądz „robi” pieniądz, dług „robi” dług
Krok drugi do szybkiego wyjścia z długu
2.2. „Plan jest niczym, planowanie jest wszystkim”
Krok trzeci do szybkiego wyjścia z długu
2.3. „Idzie Grześ przez wieś…”
Krok czwarty do szybkiego wyjścia z długu
2.4. Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka
Krok piąty do szybkiego wyjścia z długu
2.5. Wykorzystaj I.P.N
Krok szósty do szybkiego wyjścia z długu
2.6. Jak szybko chcesz pozbyć się długu?
2.6.9. Zasady szybkiej spłaty długów
Krok siódmy do szybkiego wyjścia z długu
2.7. Elastyczna kontrola planu
3. Uwaga rafy!

Skip to content