Logo bloga SlawekSniegocki.pl | Kon$ekwentny Inwe$tor
Szukaj
Close this search box.

:: Jak zbudować niezależność finansową pracując na etacie?

inwestuj we wlasny etat 148Poznaj książkę, która stała się bestsellerem wydawnictwa Złote Myśl:  „Inwestuj we własny etat. Jak zbudować finansową niezależność pracując na etacie.”

Książka jest dostępna w formie e-booka oraz w wersji papierowej. W książce przedstawiam sposoby budowania niezależności finansowej dostępne dla osób pracujących na etacie, samozatrudnionych specjalistów i prowadzących samodzielnie działalność gospodarczą. Jeżeli jednak myślisz, że poradzę Ci abyś jak najszybciej rzucił pracę i założył własną działalność gospodarczą, to jesteś w błędzie. Tak samo nie poradzę Ci abyś zlikwidował firmę i zatrudnił się u kogoś. W swojej książce pokazuje inną metodę.

Jak wiesz jestem zwolennikiem ewolucyjnego wprowadzania zmian w życiu. Co prawda wprowadzanie takich zmian trwa dłużej ale ich pozytywne efekty są znacznie bardziej trwałe.

„Inwestuj we własny Etat” to kontynuacja tematów rozpoczętych w książce „Inwestuj we własny dług”. Pokazuję w niej drugi ze sposobów inwestowania we własny dług. Wyjaśniam również w jaki sposób inwestując w zwiększenie dobrego długu, możesz zwiększać prędkość budowania własnego majątku.

Korzystam w obu mich książkach z przykładów Konsekwentnej Kingi i Rozrzutnego Roberta, podaję także wiele przydatnych narzędzi niezbędnych do tego rodzaju inwestycji. Mam nadzieję, że zawarta w książce wiedza będzie pomocna i Tobie. Zapraszam na stronę Złotych Myśli abyś mógł zapoznać się z moją najnowszą książką. Jeżeli uznasz ją jak wielu Czytelników za wartościową, poleć ją proszę swoim znajomym i rodzinie. Dziękuję Ci serdecznie.

Sławek Śniegocki

Udostępnij ten wpis ->

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Przeczytaj podobne wpisy

Pierwszy raz u mnie?

Szukaj
Picture of Sławek Śniegocki

Sławek Śniegocki

Pierwszy raz na moim blogu?

Cześć! Z tej strony Sławek Śniegocki Konsekwentny Inwestor, autor poradników i kursów finansowych, mentor, podróżnik, optymista

Od 2009 roku pomagam swoim Klientom w planowaniu i realizacji celów finansowych i inwestycyjnych.

Jeżeli chcesz więcej zarabiać, przyśpieszyć tempo budowania majątku, odzyskać czas i poprawić jakość życia, ale nie wiesz, od czego zacząć, poniżej znajdziesz krótką ściągę;

Dołącz do społeczności Konsekwentnych Inwestorów:

Jeżeli chcesz ruszyć z miejsca, ale nie wiesz, od czego zacząć, poniżej możesz mi zadać jedno, najistotniejsze pytanie na temat finansów lub inwestowania:

Zgadzam się z polityką prywatności
* Zdając mi pytanie, otrzymasz bezpłatny dostęp do kursu "Jak zaplanować i osiągnąć sukces finansowy". Jeżeli chcesz dostać precyzyjną odpowiedź, nie zadawaj ogólnych pytań. Odpowiedź otrzymasz bezpośrednio na maila lub przez wpis na blogu.
Administrator danych osobowych: Śniegocki Development, Sławomir Śniegocki, al. Korfantego 40/13, Katowice, e-mail: slawek.(małpa).slaweksniegocki.pl

Dla każdego coś miłego:

TEMATY KTÓRYMI SIĘ ZAJMUJĘ:

Poznaj moje książki:

ZAPRASZAM CIĘ RÓWNIEŻ NA:

Skip to content