Logo bloga SlawekSniegocki.pl | Kon$ekwentny Inwe$tor
Szukaj
Close this search box.

Oko w oko z T. Harvem Ekerem – Millionaire Mind Intensive

Oko w oko z T. Harvem Ekerem - relacja Sławek Śniegocki z MMI Warszawa

Jeszcze dobrze nie ochłonąłem po wydarzeniu, które pokazało zupełnie nową skalę i jakość w motywowaniu ludzi w Polsce do brania odpowiedzialności za swoje finanse. Pomimo, że szkolę swoich czytelników i kursantów z podobnych tematów, takich jak zmiana przekonań finansowych, branie odpowiedzialności i przejmowanie kontroli nad własnymi finansami, planowanie celów i zarządzanie finansami osobistymi, ostatni weekend w Warszawie przewrócił moje podejście na temat przekazywania wiedzy i uczenia innych do góry nogami.

Całe wydarzenie Millionaire Mind Intensive w Polsce przygotował zespół Łukasza Milewskiego a wyprodukował zespół Success Resources – jednej z najszybciej rozwijających się firm szkoleniowych świata.

Chociaż książkę Harva Ekera „Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie” znam od kilku lat, opisywałem ją na swoim blogu, a od roku aktywnie promuję ją na swoich stronach internetowych, nawet w najmniejszym stopniu nie spodziewałem się tego co mnie spotka, kiedy kupowałem bilety na tę imprezę.

Jeżeli przyjmiesz ode mnie radę, to jeżeli tylko Cię na to stać, staraj się tak jak ja to zrobiłem kupować bilety jak najbliżej sceny. Dzięki temu będziesz miał znacznie lepszy widok, bezpośredni dostęp do energii wychodzącej ze sceny a co najważniejsze spotkasz tam najbardziej zmotywowanych i świadomych uczestników danego wydarzenia. Większość z nich traktuje zakup wejściówek na szkolenie w kategoriach inwestycji a nie wydatku, starają się więc jak najwięcej nauczyć i wynieść jak najwięcej dla siebie. Tacy ludzie wiedzą, że wystarczy niekiedy usłyszeć tylko jedno zdanie albo poznać pojedyncze narzędzie aby potem diametralnie zmienić jakość swojego życia i osiągane wyniki. Tacy ludzie skupiają się na możliwościach, które sami sobie tworzą, a nie na narzekaniu na dojazd, organizację, kolejki do wc, niesmaczne / za drogie jedzenie, za długie prezentacje i o zgrozo, SPRZEDAŻ w trakcie szkolenia.

Mnie udało się spotkać i porozmawiać ze starymi i trochę nowszymi znajomymi: Piotrem Hryniewiczem, Pawłem Danielewskim, Piotrem Majewskim, Marcinem Matuszewskim, Pawłem Stelmachem, Mateuszem Grzesiakiem, Łukaszem Milewskim, Marcinem Kądziołką, Mateuszem Chłodnickim i wieloma innymi. I to jest ta wartość dodana o której najczęściej zapominają uczestnicy szkoleń – prawdziwe możliwości, energia i wiedza siedzą miedzy nami na sali.

Ponieważ była to pierwsza edycja MMI w Polsce, wydarzenie odwiedził i współprowadził Harv Eker, co dla mnie było chyba największym bonusem, ponieważ on sam występuje w tej chwili jedynie na 70 swoich szkoleniach rocznie, resztę prowadzą jego trenerzy i współpracownicy. Czego mogło się nauczyć ponad 2500 uczestników MMI w Warszawie? Na początek każda osoba dostała zeszyt ćwiczeń, dzięki któremu robienie notatek i wdrażanie wiedzy w życie było bardzo ułatwione. Potem energia na sali z każdą godziną zaczęła rosnąć. Energii i ćwiczeń, które wykonywaliśmy  nie da się w prosty opisać, dodam więc, że między innymi;

  • analizowaliśmy własne przekonania i wzorce finansowe,
  • uczyliśmy się w jaki sposób wygrywać w grze o pieniądze,
  • poznaliśmy Metodę Słoikową zarządzania finansami osobistymi, z której Harv jest najbardziej znany na świecie,
  • dowiedzieliśmy się skąd pochodzą nasze przekonania na temat finansów i bogacenia się,
  • dostaliśmy receptę na błyskawiczną zmianę przekonań i tworzenie nowego finansowego „ja”,
  • określiliśmy swoje nowe cele finansowe,
  • uczyliśmy się bawić i świętować nawet najmniejsze sukcesy i opanowywać swojego „wewnętrznego krytyka”,
  • poznaliśmy ogromną moc natychmiastowego działania pomimo braków i wewnętrznych oporów,
  • na końcu powtórnie analizowaliśmy własne przekonania aby ze zdumieniem stwierdzić jak bardzo zmieniły się one w ciągu zaledwie dwóch dni.

Wspólnie z Marcusem - MMI Warszawa

Oprócz Harva Ekera, kolejne moduły seminarium prowadzili Marcus de Maria oraz Mac Attram. Harv okazał się osobą o ogromnej energii, wielkim duchu i kolosalnej spójności. Większość ludzi na sali słuchała go z zapartym tchem. To była wielka przyjemność widzieć jak wygląda w działaniu osoba o ogromnej pasji i wielkim duchu. Marcus, pomimo, że jest dobrym trenerem wypadł na tle Harva dość przeciętnie, natomiast Mac wypadł rewelacyjnie ze swoim pozytywnym nastawieniem, uśmiechem i poczuciem humoru (także na swój własny temat).  W czasie jednej z przerw udało nam się podejść do Harva, porozmawiać z nim i dostać autograf na polskiej edycji jego książki. Razem z moją żoną Angeliką podarowaliśmy też Harvowi nasze książki wydane w polskich wydawnictwach. Może Harv zacznie się uczyć polskiego (:)).

Na każdej z przerw można było kupić różne produkty sygnowane przez Harva, z czego kilka razy skorzystaliśmy, na koniec seminarium kupując udział w Quantum Leap, czyli jego „sztandarowym” 18. miesięcznym pakiecie szkoleniowym prowadzonym przez niego w salach na całym świecie. O udziale w kolejnych szkoleniach z pakietu Quantum Leap będę Cię informował na blogu. Po zakończeniu MMI odbyło się zamknięte spotkanie Harva ze wszystkimi osobami, które weszły do programu Quantum Leap. Okazało się, że jest nas ponad 200 osób! Poniżej przedstawiam zdjęcie z tego spotkania.

Zamknięte spotkanie uczestników Quantum Leap z Harvem Warszawa 2013

Pomimo tego. że szkolę się już od wielu lat i sam prowadzę szkolenia, pierwszy raz byłem na tak transformującym wydarzeniu, które zawierało taką dawkę zabawy, było prowadzone na taką skalę i na tak wysokim poziomie energii. Oczywiście były problemy z wyjazdem z parkingu, oczywiście były kolejki do wc, oczywiście komuś mogło nie smakować jedzenie i oczywiście (o zgrozo!) w czasie MMI była prowadzona SPRZEDAŻ.

Dlatego też wszystkim marudzącym a marudzącym publicznie w szczególności, polecam cytat z Ekera: „Nie cierpisz sprzedaży? –  No to musisz być spłukany, prawda?” 

Ja z pewnością wezmę udział w kolejnych szkolenia  Ekera i na pewno będę na kolejnym Millionaire Mind Intensive w Warszawie.

To był ten moment...MMI maj 2013 Warszawa

Zapraszam Cię na to wydarzenie, które na 100% zmieni Twoje podejście do pieniędzy, zarabiania i bogacenia się. Możesz mi wierzyć. Ja już jestem w miejscu o którym jeszcze dwa tygodnie temu nawet mi się nie śniło (:)). Spotkajmy się tam i pogadajmy…

Udostępnij ten wpis ->

Przeczytaj podobne wpisy

Pierwszy raz u mnie?

Szukaj
Picture of Sławek Śniegocki

Sławek Śniegocki

Pierwszy raz na moim blogu?

Cześć! Z tej strony Sławek Śniegocki Konsekwentny Inwestor, autor poradników i kursów finansowych, mentor, podróżnik, optymista

Od 2009 roku pomagam swoim Klientom w planowaniu i realizacji celów finansowych i inwestycyjnych.

Jeżeli chcesz więcej zarabiać, przyśpieszyć tempo budowania majątku, odzyskać czas i poprawić jakość życia, ale nie wiesz, od czego zacząć, poniżej znajdziesz krótką ściągę;

Dołącz do społeczności Konsekwentnych Inwestorów:

Jeżeli chcesz ruszyć z miejsca, ale nie wiesz, od czego zacząć, poniżej możesz mi zadać jedno, najistotniejsze pytanie na temat finansów lub inwestowania:

Zgadzam się z polityką prywatności
* Zdając mi pytanie, otrzymasz bezpłatny dostęp do kursu "Jak zaplanować i osiągnąć sukces finansowy". Jeżeli chcesz dostać precyzyjną odpowiedź, nie zadawaj ogólnych pytań. Odpowiedź otrzymasz bezpośrednio na maila lub przez wpis na blogu.
Administrator danych osobowych: Śniegocki Development, Sławomir Śniegocki, al. Korfantego 40/13, Katowice, e-mail: slawek.(małpa).slaweksniegocki.pl

Dla każdego coś miłego:

TEMATY KTÓRYMI SIĘ ZAJMUJĘ:

Poznaj moje książki:

ZAPRASZAM CIĘ RÓWNIEŻ NA:

Skip to content