Logo bloga SlawekSniegocki.pl | Kon$ekwentny Inwe$tor
Szukaj
Close this search box.

:: 12 błędów finansowych przedsiębiorców – start

bg faq title

Jakiś czas temu we wpisie Finanse dla przedsiębiorczych rozpocząłem na blogu prezentacje wpisów w nowej kategorii dotyczącej finansów osób prowadzących własną działalność, samozatrudnionych i freelancerów.

Od dzisiaj w każdą środę w kategorii „Jak zarządzać finansami własnej firmy” będą pojawiały się kolejne wpisy mojej mini-serii „12 najczęstszych błędów finansowych przedsiębiorców”

 

„Celem firmy jest stworzenie Klienta” – Peter Drucker, guru zarządzania

Czy myślisz o założeniu swojej pierwszej działalności lub  jesteś już może doświadczonym przedsiębiorcą lub managerem odpowiedzialnym za rozwój firmy? Niezależnie od Twojego doświadczenia z pewnością chcesz aby Twoja firma odniosła sukces.

Jak to się więc dzieje, że tak wiele firm nie osiąga jednak upragnionego sukcesu? Co powoduje, że zaangażowanie, energia, czas i środki użyte przez przedsiębiorców są tak często niewłaściwe wykorzystane i w efekcie firma znika z rynku? Czy powodem jest brak wiedzy biznesowej? A może niska motywacja, brak znajomości czy przysłowiowego „łutu szczęścia”?

Mówi się, że pieniądze to krwioobieg firmy. Często błędy finansowe popełniane przed rozpoczęciem działalności lub na samym początku istnienia firmy, skazują firmę już na starcie na pewną porażkę. Przedstawione błędy z czasem powodują także narastanie kolejnych problemów finansowych, co wpływa na dalszy rozwój i losy firmy.

Przedstawię Ci w poniższej serii najczęstsze błędy finansowe, które popełniają przedsiębiorcy. Mogę powiedzieć, że mam w tym względzie duże doświadczenie ponieważ swoją pierwsza firmę założyłem (i „położyłem”) w 1990 roku i od tego czasu zdążyłem popełnić większość prezentowanych przeze mnie błędów.

Zapraszam Cię już za tydzień w środę, na pierwszy odcinek cyklu – błąd #1

„Żywiołowe zakładanie firmy bez celu i planu finansowego”

Udostępnij ten wpis ->

2 odpowiedzi

  1. Witaj Sławku,

    że też nie wpadłam na taki pomysł stworzenia kursu?
    „Jak zarządzać finansami własnej firmy” ?

    Pozdrawiam serdecznie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Przeczytaj podobne wpisy

Pierwszy raz u mnie?

Szukaj
Sławek Śniegocki

Sławek Śniegocki

Pierwszy raz na moim blogu?

Cześć! Z tej strony Sławek Śniegocki Konsekwentny Inwestor, autor poradników i kursów finansowych, mentor, podróżnik, optymista

Od 2009 roku pomagam swoim Klientom w planowaniu i realizacji celów finansowych i inwestycyjnych.

Jeżeli chcesz więcej zarabiać, przyśpieszyć tempo budowania majątku, odzyskać czas i poprawić jakość życia, ale nie wiesz, od czego zacząć, poniżej znajdziesz krótką ściągę;

Dołącz do społeczności Konsekwentnych Inwestorów:

Jeżeli chcesz ruszyć z miejsca, ale nie wiesz, od czego zacząć, poniżej możesz mi zadać jedno, najistotniejsze pytanie na temat finansów lub inwestowania:

Zgadzam się z polityką prywatności
* Zdając mi pytanie, otrzymasz bezpłatny dostęp do kursu "Jak zaplanować i osiągnąć sukces finansowy". Jeżeli chcesz dostać precyzyjną odpowiedź, nie zadawaj ogólnych pytań. Odpowiedź otrzymasz bezpośrednio na maila lub przez wpis na blogu.
Administrator danych osobowych: Śniegocki Development, Sławomir Śniegocki, al. Korfantego 40/13, Katowice, e-mail: slawek.(małpa).slaweksniegocki.pl

Dla każdego coś miłego:

TEMATY KTÓRYMI SIĘ ZAJMUJĘ:

Poznaj moje książki:

ZAPRASZAM CIĘ RÓWNIEŻ NA:

  • Polecam książki:
  • Skip to content