:: “Postanowienie noworoczne nr 1 – Będę bogaty!” Spotkanie autorskie Gliwice

Spotkanie autorskie Sławek ŚniegockiSpotkanie autorskie GliwiceSpotkanie autorskie Traffic Club Spotkanie autorskie "Inwestuj we własny dług"

Jak pisałem wcześniej, w nowo otwartym Salonie Książki Traffic Club w Centrum Handlowym Forum  w Gliwicach, odbyło się moje pierwsze spotkanie autorskie, promujące książkę “Inwestuj we własny dług”. Odbyło się ono pod hasłem “Postanowienie noworoczne nr 1 – Będę bogaty!”W czasie spotkania mówiłem o swoich motywacjach do napisania tej książki. Tłumaczyłem dlaczego książka tego typu jest niezbędna w czasach kiedy coraz większa liczna rodzin w Polsce zadłuża się w coraz szybszym tempie. Przypomniałem podstawowe koncepcje i pojęcia związane z wychodzeniem z pętli zadłużenia. Omówiłem podstawy zarządzania własnym budżetem i pokazałem możliwości zmiany nawyków finansowych z tych które nas zubażają na te pomocne przy powiększaniu własnego majątku.

Na zakończenie odpowiadałem na pytania.

Ponieważ całość była rejestrowana, wkrótce pokażę Ci skrót z całego spotkania. A na razie możesz zobaczyć zdjęcia.

To było dla mnie bardzo stresujące ale też i emocjonujące doświadczenie. Kolejny raz wyszedłem ze swojej Strefy Komfortu.

Warto było!

Dodaj komentarz