Logo bloga SlawekSniegocki.pl | Kon$ekwentny Inwe$tor
Szukaj
Close this search box.

Najlepsze książki o oszczędzaniu? ‒ Moje książki w najnowszym zestawieniu Business Insider.

Bestsellery Sławomir Śniegocki

Na platformie Business Insider ukazało się właśnie zestawienie najlepszych, dostępnych w Polsce publikacji na temat zarabiania, inwestowania i oszczędzania pieniędzy. Wiele razy o tym pisałem, że temat edukacji finansowej od wielu lat jest pomijany przez kolejnych ministrów edukacji. Każdy z nas musi więc sam zadbać o zdobywanie wiedzy z tej dziedziny. Niestety głównie robimy to pod dyktando bankowych „ekspertów”, których jedynym zadaniem jest realizacja celów sprzedażowych ich pracodawców, czyli sprzedawanie nam produktów bankowych i inwestycyjnych. Ich celem z pewnością nie jest podnoszenie poziomu naszej wiedzy (sami nie mają ani wiedzy, ani kompetencji do tego), ani tym bardziej powiększanie wielkości naszego majątku.

Z tym większą przyjemnością znalazłem swoje książki w zestawieniu najlepszych książek finansowych, w dwóch różnych kategoriach:

– książka „Inwestuj we własny dług”, znalazła się w zestawieniu najlepszych książek pomagających wyjść z długów.

– książka „Inwestuj we własny etat” znalazła się w zestawieniu najlepszych książek o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu.

Cały artykuł na portalu Business Insider, znajdziesz TUTAJ.

Jak widać, pomimo upływu czasu od pierwszego wydania, moje książki wciąż znajdują Czytelników. Jeżeli jeszcze ich nie czytałeś, poniżej możesz je kupić. Polecam szczególnie książkę „Inwestuj we własny dług” z wyczerpanego nakładu EMPiK-u, dostępną ze spersonalizowanym autografem. Zapraszam do lektury.

Udostępnij ten wpis ->

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Przeczytaj podobne wpisy

Pierwszy raz u mnie?

Szukaj
Picture of Sławek Śniegocki

Sławek Śniegocki

Pierwszy raz na moim blogu?

Cześć! Z tej strony Sławek Śniegocki Konsekwentny Inwestor, autor poradników i kursów finansowych, mentor, podróżnik, optymista

Od 2009 roku pomagam swoim Klientom w planowaniu i realizacji celów finansowych i inwestycyjnych.

Jeżeli chcesz więcej zarabiać, przyśpieszyć tempo budowania majątku, odzyskać czas i poprawić jakość życia, ale nie wiesz, od czego zacząć, poniżej znajdziesz krótką ściągę;

Dołącz do społeczności Konsekwentnych Inwestorów:

Jeżeli chcesz ruszyć z miejsca, ale nie wiesz, od czego zacząć, poniżej możesz mi zadać jedno, najistotniejsze pytanie na temat finansów lub inwestowania:

Zgadzam się z polityką prywatności
* Zdając mi pytanie, otrzymasz bezpłatny dostęp do kursu "Jak zaplanować i osiągnąć sukces finansowy". Jeżeli chcesz dostać precyzyjną odpowiedź, nie zadawaj ogólnych pytań. Odpowiedź otrzymasz bezpośrednio na maila lub przez wpis na blogu.
Administrator danych osobowych: Śniegocki Development, Sławomir Śniegocki, al. Korfantego 40/13, Katowice, e-mail: slawek.(małpa).slaweksniegocki.pl

Dla każdego coś miłego:

TEMATY KTÓRYMI SIĘ ZAJMUJĘ:

Poznaj moje książki:

ZAPRASZAM CIĘ RÓWNIEŻ NA:

  • Polecam książki:
  • Skip to content