Logo bloga SlawekSniegocki.pl | Kon$ekwentny Inwe$tor
Szukaj
Close this search box.

:: „Postanowienie noworoczne nr 1 – Będę bogaty!” Spotkanie autorskie Gliwice

Spotkanie autorskie Sławek ŚniegockiSpotkanie autorskie GliwiceSpotkanie autorskie Traffic Club Spotkanie autorskie "Inwestuj we własny dług"

Jak pisałem wcześniej, w nowo otwartym Salonie Książki Traffic Club w Centrum Handlowym Forum  w Gliwicach, odbyło się moje pierwsze spotkanie autorskie, promujące książkę „Inwestuj we własny dług”. Odbyło się ono pod hasłem „Postanowienie noworoczne nr 1 – Będę bogaty!”W czasie spotkania mówiłem o swoich motywacjach do napisania tej książki. Tłumaczyłem dlaczego książka tego typu jest niezbędna w czasach kiedy coraz większa liczna rodzin w Polsce zadłuża się w coraz szybszym tempie. Przypomniałem podstawowe koncepcje i pojęcia związane z wychodzeniem z pętli zadłużenia. Omówiłem podstawy zarządzania własnym budżetem i pokazałem możliwości zmiany nawyków finansowych z tych które nas zubażają na te pomocne przy powiększaniu własnego majątku.

Na zakończenie odpowiadałem na pytania.

Ponieważ całość była rejestrowana, wkrótce pokażę Ci skrót z całego spotkania. A na razie możesz zobaczyć zdjęcia.

To było dla mnie bardzo stresujące ale też i emocjonujące doświadczenie. Kolejny raz wyszedłem ze swojej Strefy Komfortu.

Warto było!

Udostępnij ten wpis ->

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Przeczytaj podobne wpisy

Pierwszy raz u mnie?

Szukaj
Picture of Sławek Śniegocki

Sławek Śniegocki

Pierwszy raz na moim blogu?

Cześć! Z tej strony Sławek Śniegocki Konsekwentny Inwestor, autor poradników i kursów finansowych, mentor, podróżnik, optymista

Od 2009 roku pomagam swoim Klientom w planowaniu i realizacji celów finansowych i inwestycyjnych.

Jeżeli chcesz więcej zarabiać, przyśpieszyć tempo budowania majątku, odzyskać czas i poprawić jakość życia, ale nie wiesz, od czego zacząć, poniżej znajdziesz krótką ściągę;

Dołącz do społeczności Konsekwentnych Inwestorów:

Jeżeli chcesz ruszyć z miejsca, ale nie wiesz, od czego zacząć, poniżej możesz mi zadać jedno, najistotniejsze pytanie na temat finansów lub inwestowania:

Zgadzam się z polityką prywatności
* Zdając mi pytanie, otrzymasz bezpłatny dostęp do kursu "Jak zaplanować i osiągnąć sukces finansowy". Jeżeli chcesz dostać precyzyjną odpowiedź, nie zadawaj ogólnych pytań. Odpowiedź otrzymasz bezpośrednio na maila lub przez wpis na blogu.
Administrator danych osobowych: Śniegocki Development, Sławomir Śniegocki, al. Korfantego 40/13, Katowice, e-mail: slawek.(małpa).slaweksniegocki.pl

Dla każdego coś miłego:

TEMATY KTÓRYMI SIĘ ZAJMUJĘ:

Poznaj moje książki:

ZAPRASZAM CIĘ RÓWNIEŻ NA:

Skip to content